Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Щодо зобов'язання порушника усунути порушення. ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ. ЛИСТ від 12.07.2004 N715/11-12

Щодо зобов'язання порушника усунути порушення. ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ. ЛИСТ від 12.07.2004 N715/11-12

Щодо зобов'язання порушника усунути порушення. ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ. ЛИСТ від 12.07.2004 N715/11-12. Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України розглянула <...> звернення <...>.

У разі порушення законів та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність фінансових послуг Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України в межах повноважень,визначених пунктами 1), 7), 8), 10), 13), 14), 18) статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (2664-14) (далі - Закон) застосовує заходи впливу відповідно до статті 40 Закону у вигляді винесення рішень щодо зобов'язання порушника усунути порушення та накладає штрафні санкції у розмірах, передбачених статтями 41 і 43 Закону.

Порядок застосування Держфінпослуг заходів впливу до учасників ринків фінансових послуг встановлений Положенням про застосування Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України заходів впливу, затвердженим Розпорядженням Комісії від 13.11.2003р. N125 (z1115-03), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 03.12.2003 р. за N 1115/8436.

Відповідно до статті 5 Закону (2664-14) фінансові послуги надаються фінансовими установами, а також, якщо це прямо передбачено законом, фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності.

Можливість надання позик фізичними особами передбачена статтею 1048 Цивільного кодексу України ( 435-15 ).

Цивільний кодекс України (435-15) не містить обмежень щодо можливості надання порук фізичними та/або юридичними особами.

В статті 4 Закону України "Про фінансовий лізинг" (723/97-ВР) зазначено, що лізингодавцем є юридична особа, яка передає право володіння та користування на об'єкт лізингу.

Відповідно до пункту 1.4 Положення про надання окремих фінансових послуг юридичними особами - суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, затвердженого розпорядженням Комісії від 22.01.2004р. N21 (z0492-04), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 16.04.2004р. N492/9091 (далі - Положення) систематичне надання фінансових послуг передбачає взяття на облік юридичної особи в Держфінпослуг.

Однією з умов взяття юридичної особи на облік у Держфінпослуг, відповідно до Положення (z0492-04) є наявність кваліфікованих працівників, які безпосередньо здійснюють діяльність з надання фінансових послуг (укладання та виконання відповідних договорів), що не мають непогашеної або не знятої судимості за корисливі злочини.

Одночасно повідомляємо, відповідно до статті 5 Цивільного кодексу України (435-15), акти цивільного законодавства регулюють відносини, які виникли з дня набрання ними чинності. Якщо цивільні відносини виникли раніше і регулювалися актом цивільного законодавства, який втратив чинність, новий акт цивільного законодавства застосовується до прав та обов'язків, що виникли з моменту набрання ним чинності.

Голова комісії  В.Суслов

Будемо раді вам допомогти в питаннях пов’язаних з організацією та реєстрацією фінансових установ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані послуги з питань створення та реєстрації всіх видів фінансових установ, питань отримання ліцензій на фінансові послуги (факторинг, фінансовий лізинг, кредити і т.д.,), відкриття відділень фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 116 гостей та 0 користувачів