Консультируем по вопросам регистрации финансовых учреждений

Регистрация всех видов финансовых учреждений. Создание отделений финансовых компаний. Лицензирование деятельности финансовых учреждений. Сопровождение купли-продажи финансовых компаний. 

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Skype: Lawfin1 Консультация бесплатно!!!

НАЦКОМФИНУСЛУГ - информирует о необходимости проведения оплаты за выдачу лицензии на предоставление финансовых услуг

НАЦКОМФИНУСЛУГ - информирует о необходимости проведения оплаты за выдачу лицензии на предоставление финансовых услуг

На официальном сайте Национальной комиссии, которая осуществляет государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг - размещено информационное сообщение, о необходимости проведения оплаты за выдачу лицензии для финансового учреждения.

Зокрема, як зазначено на сайті НАЦКОМФІНПОСЛУГ, - 28 червня 2015 року набув чинності Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 2 березня 2015 року № 222-VIII (далі – Закон), абзацом першим частини першої якого визначено, що за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, якщо інший розмір плати не встановлений законом.

Відповідно до 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб:

Відповідно до 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб:

з 1 січня 2017 року – 1600 гривень

з 1 січня 2018 року – 1 762 гривні

з 1 травня 2017 року – 1684 гривні

з 1 липня 2018 року – 1 841 гривня

з 1 грудня 2017 року – 1762 гривні

з 1 грудня 2018 року – 1 921 гривня

Відповідно до частини другої статті 14 Закону плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення на порталі електронних сервісів рішення про видачу ліцензії. При цьому Нацкомфінпослуг звертає увагу, що відповідно до пункту 5 частини першої статті 1 Закону, ліцензія – запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про рішення органу ліцензування щодо наявності у суб‘єкта господарювання права на провадження визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. Тобто паперової форми ліцензії на сьогодні не існує.

Частиною п’ятою статті 14 Закону передбачено, що плата за видачу ліцензії, що видана органом ліцензування, який є центральним органом виконавчої влади або державним колегіальним органом, зараховується до Державного бюджету України.

З метою дотримання фінансової дисципліни здобувачами ліцензій Нацкомфінпослуг обов’язково зазначає реквізити для внесення плати за видачу ліцензії/ліцензій у розпорядженнях про видачу ліцензії/ліцензій, які публікуються на офіційному інтернет-сайті Нацкомфінпослуг за посиланням «Розпорядження Нацкомфінпослуг».

Звертаємо увагу, що відповідно до частини третьої статті 14 Закону документом, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії, є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек) з поштового відділення зв'язку.

Відповідно до підпункту 10 частини другої статті 16 Закону несплата за видачу ліцензії відповідно до частини другої статті 14 цього Закону є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії.

Нацкомфінпослуг проведено аналіз дотримання здобувачами ліцензій протягом 2017 року та першого кварталу 2018 року вимог статті 14 Закону в частині внесення плати за видані ліцензії та встановлено недотримання вимог Закону, зокрема:

  • сплачено за ліцензію/ліцензії без врахування збільшення прожиткового мінімуму для працездатних осіб на дату прийняття відповідного рішення;
  • сплачено з порушенням десятиденного строку;
  • сплачено за одну та/або дві ліцензії, при отриманні двох та/або трьох ліцензій (несплата за видані ліцензії у повному обсязі);
  • несплата за отриману/отримані ліцензію/ліцензії взагалі.

Зважаючи на викладене, Нацкомфінпослуг вжито заходи з забезпечення контролю за сплатою/несплатою за видані ліцензії на щоденній основі та створено постійно-діючу робочу групу, в обов’язки якої входить забезпечення належного контролю за своєчасним внесенням плати здобувачами ліцензій за видані ліцензії.

Увага!!!! Платіж повинен бути лише від імені установи, яка отримує ліцензію та в призначені платежу має бути вказано назву та  код ЄДРПОУ платника, найменування виду діяльності за яким видано ліцензію.

ВАЖЛИВО:

Відповідно до частини десятої статті 16 Закону у разі анулювання ліцензії з підстав, передбачених пунктами 5-10 частини другої цієї статті, суб’єкт господарювання може подати заяву про отримання ліцензії на право провадження відповідного виду господарської діяльності (повністю або частково) не раніше ніж через рік з дня набрання чинності рішенням органу ліцензування про анулювання попередньої ліцензії.

У зв’язку із вищезазначеним та з метою уникнення негативних наслідків, Нацкомфінпослуг просить інформувати про дотримання вимог статті 14 Закону і направляти копію документа, що підтверджує внесення плати за видану/видані ліцензію/ліцензії із супровідним листом у довільній формі на адресу Нацкомфінпослуг: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3, або через офіційний інтернет-сайт Нацкомфінпослуг.

Источник информации: официальный сайт Нацкомфинуслуг http://www.nfp.gov.ua


Мы будем рады если вы обратитесь именно к нам. Индивидуальный подход к каждому клиенту и опыт реализации различных бизнес идей на рынке финансовых услуг, обеспечит вам получение результата - регистрация финансовой компании, получение лицензии на предоставление финансовых услуг

Регистрация всех видов финансовых учреждений. Создание отделений финансовых компаний. Лицензирование деятельности финансовых учреждений. Сопровождение купли-продажи финансовых компаний.

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.Skype: Lawfin1

Статьи по теме

Актуальные вопросы по теме организации и ведения финансовой деятельности в Украине

Квалифицированные услуги по вопросам создания финансовых компаний

Регистрация всех видов финансовых учреждений. Создание отделений финансовых компаний. Лицензирование деятельности финансовых учреждений. Сопровождение купли-продажи финансовых компаний

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Skype: Lawfin1 Консультация бесплатно!!!

Новости финансового рынка

Актуальные новости финансового рынка Украины

Детально!!!

Вопросы-ответы

Актуальные вопросы по теме организации и ведения финансовой деятельности в Украине.

Детально!!!

Регистрация финансовых компаний

Регистрация финансовых учреждений. Лицензирование финансовых учреждений

Детально!!!

Глоссарий финансового рынка

Терминология которая встречается в нормативно-правовых актах которыми регулируется деятельность финансовых учреждений.

Детально!!!

Финансовая отчётность финансовых компаний

Актуальные вопросы по организации подготовки и подачи финансовой отчётности финансовыми учреждениями. Сроки подачи финансовой отчётности в Нацфинуслуг.

Детально!!!

Финансовый мониторинг

Особенности организации финансового мониторинга в финансовом учреждении

Детальнее!!!

Регистрация факторинговой компании

Регистрация финансовой компании

Услуги по созданию финансовой компании. Регистрация финансовой компании. Лицензирование финансового учреждения

Детально!!!

Новости законодательства

Актуальные новости законодательства в сфере регулирования рынка финансовых услуг.

Детально!!!

Продажа финансовых компаний

Компания выступит консультантом по вопросам сопровождения процедуры переоформления корпоративных прав на финансовую компанию, а так же сопроводит процесс внесения изменений в контролирующие органы

Детально!!!

Актуальные материалы

Актуальные материалы на тему создания и деятельности финансовых компаний в Украине.

Детально!!!

Организация финансового бизнеса

Организация деятельности финансовых учреждений. Организация кредитно-финансовой деятельности в Украине.

Детально!!!

Сопровождение деятельности финансовых учреждений

Услуги по сопровождении деятельности финансовых учреждений.

Детально!!!

Ликвидация финансовых учреждений

Сопровождение процедуры ликвидации финансового учреждения. Исключение финансового учреждения из реестра финансовых учреждений

Детально!!!

Кто на сайте

Сейчас на сайте 162 гостя и нет пользователей