Консультируем по вопросам регистрации финансовых учреждений

Регистрация всех видов финансовых учреждений. Создание отделений финансовых компаний. Лицензирование деятельности финансовых учреждений. Сопровождение купли-продажи финансовых компаний. 

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Skype: Lawfin1 Консультация бесплатно!!!

Проект Закона «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно урегулирования деятельности субъектов хозяйствования, осуществляющих операции с ювелирными изделиями»

Проект Закона «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно урегулирования деятельности субъектов хозяйствования, осуществляющих операции с ювелирными изделиями»

14.09.2020 года в Верховной Раде Украины зарегистрирован проект Закона «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно урегулирования деятельности субъектов хозяйствования, осуществляющих операции с ювелирными изделиями» №4091

Згідно пояснювальної записки проект спрямований на покращення інвестиційного клімату в Україні за рахунок переходу на загальну систему оподаткування суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, що дозволить зробити економічно недоцільним застосування схем ухиляння від сплати податків, вирівнювання умов оподаткування для великого бізнесу, зменшення можливостей оптимізації податків на заробітну плату з використанням платників єдиного податку,  виведення з тіньового обігу готівкових коштів, внаслідок діючого на сьогоднішній день застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності в інтересах не малого, а в дійсності великого бізнесу.

Так, законопроект передбачає скасування застосування спрощеної системи оподаткування суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння наступним чином:

З моменту набрання чинності законопроекту, не можуть застосовувати спрощену систему оподаткування (бути платником єдиного податку)  виробники ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

З 01 січня 2022 року скасовується можливість ведення господарської діяльності на спрощеній системі оподаткування для  суб’єктів господарювання, які здійснюють постачання, продаж (реалізацію) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Проект

Вноситься Народним депутатом України Совою О.Г. та іншими

народними депутатами України

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врегулювання 
діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з ювелірними виробами

Верховна Рада України постановляє:

  • Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112) такі зміни:
  • У статті 291:

в абзаці четвертому підпункту 2 пункту 291.4:

слово «виробництва» виключити;

слова «а також здійснюють діяльність з постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння» виключити;

у підпункті 4 підпункту 291.5.1 пункту 291.5 слово «крім» виключити та доповнити словами «крім виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням»

  • У пункті 293.3 статті 293:

в абзаці четвертому слово «виробництва» виключити;

слова «Для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють діяльність з постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, ставка єдиного податку встановлюється у розмірі, визначеному підпунктом 2 пункту 293.3 цієї статті» виключити.

II. Прикінцеві положення

  • Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім абзацу(ів) четвертого та п’ятого пункту 1 та абзацу третього пункту 2, розділу I цього Закону, що набирають чинності з 1 січня 2022 року.

2.    У Законі України "Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 37, ст. 237 із наступними змінами) внести такі зміни:

1) у статті 1:

пункт 6 частини першої виключити;

у частині другій слова «при поданні ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом до казенних підприємств пробірного контролю» виключити;

2) пункт 5 статті 2  виключити;

3) у частині третій статті 3 цифру «6» виключити;

4) пункт 7 статті 4 виключити.

Статьи по теме

Актуальные вопросы по теме организации и ведения финансовой деятельности в Украине

Квалифицированные услуги по вопросам создания финансовых компаний

Регистрация всех видов финансовых учреждений. Создание отделений финансовых компаний. Лицензирование деятельности финансовых учреждений. Сопровождение купли-продажи финансовых компаний

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Skype: Lawfin1 Консультация бесплатно!!!

Новости финансового рынка

Актуальные новости финансового рынка Украины

Детально!!!

Вопросы-ответы

Актуальные вопросы по теме организации и ведения финансовой деятельности в Украине.

Детально!!!

Регистрация финансовых компаний

Регистрация финансовых учреждений. Лицензирование финансовых учреждений

Детально!!!

Глоссарий финансового рынка

Терминология которая встречается в нормативно-правовых актах которыми регулируется деятельность финансовых учреждений.

Детально!!!

Финансовая отчётность финансовых компаний

Актуальные вопросы по организации подготовки и подачи финансовой отчётности финансовыми учреждениями. Сроки подачи финансовой отчётности в Нацфинуслуг.

Детально!!!

Финансовый мониторинг

Особенности организации финансового мониторинга в финансовом учреждении

Детальнее!!!

Регистрация факторинговой компании

Регистрация финансовой компании

Услуги по созданию финансовой компании. Регистрация финансовой компании. Лицензирование финансового учреждения

Детально!!!

Новости законодательства

Актуальные новости законодательства в сфере регулирования рынка финансовых услуг.

Детально!!!

Продажа финансовых компаний

Компания выступит консультантом по вопросам сопровождения процедуры переоформления корпоративных прав на финансовую компанию, а так же сопроводит процесс внесения изменений в контролирующие органы

Детально!!!

Актуальные материалы

Актуальные материалы на тему создания и деятельности финансовых компаний в Украине.

Детально!!!

Организация финансового бизнеса

Организация деятельности финансовых учреждений. Организация кредитно-финансовой деятельности в Украине.

Детально!!!

Сопровождение деятельности финансовых учреждений

Услуги по сопровождении деятельности финансовых учреждений.

Детально!!!

Ликвидация финансовых учреждений

Сопровождение процедуры ликвидации финансового учреждения. Исключение финансового учреждения из реестра финансовых учреждений

Детально!!!

Кто на сайте

Сейчас на сайте 195 гостей и нет пользователей