Консультируем по вопросам регистрации финансовых учреждений

Регистрация всех видов финансовых учреждений. Создание отделений финансовых компаний. Лицензирование деятельности финансовых учреждений. Сопровождение купли-продажи финансовых компаний. 

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Skype: Lawfin1 Консультация бесплатно!!!

Верховная Рада Украины приняла Закон "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно ответственности связанных с банком лиц"

Верховная Рада Украины приняла Закон "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно ответственности связанных с банком лиц"

На сайте ВРУ размещена информация, о принятии Закона Украины "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно ответственности связанных с банком лиц", которым внесены в Кодекс Украины об административных правонарушениях и Уголовный кодекс изменения, в отношении усиления ответственности связанных с банком лиц.

Законом усилена административная ответственность руководителей банков, конечных бенефициарных владельцев банков или других лиц, которые в соответствии с законом могут быть объектом проверки Национальным банком Украины, за нарушение нормативно-правовых актов Национального банка Украины, в том числе предоставление недостоверной (неполной) отчетности, в том числе относительно качества активов, проведения операций со связанными с банком лицами, сути операций, или осуществления рисковых операций, угрожающих интересам вкладчиков или других кредиторов банка.
Законом также введена административная ответственность указанных лиц за действия, которые привели к отнесении банка к категории проблемных и уголовную ответственность руководителя банка, конечного бенефициарного владельца банка, другого владельца существенного участия в банке за совершение любых действий, которые привели к отнесении банка к категории неплатежеспособных , если это нанесло большой материальный ущерб государству или кредитору ".
Документом также внесены в законы "О банках и банковской деятельности", "О системе гарантирования вкладов физических лиц" изменения, которыми усилен надзор в банковской сфере, в частности:
дополнен перечень документов, подаваемых для согласования устава юридического лица, которое намеревается осуществлять банковскую деятельность;
уточнено полномочий совета банка об утверждении порядка осуществления операций со связанными с банком лицами;
установлен запрет банкам предоставлять кредиты для приобретения акций других банков и опосредованно осуществлять кредитные операции со связанными с банком лицами;
расширен перечень связанных с банком лиц;
установлен для банков обязанность предоставить Национальному банку Украины сведения о связанных с банком лиц и сообщать регулятора обо всех изменениях в информации о связанных с банком лиц;
предоставлено Национальному банку Украины право при осуществлении банковского надзора определять физических и юридических лиц имеющимися связанными с банком лицами, при наличии признаков, указанных в нормативно-правовых актах Национального банка Украины, и с учетом, в частности, характера взаимоотношений, операций и связей с банком (с уведомлением о таком решении не позднее следующего рабочего дня соответствующем банке);
расширен перечень условий, по которым сделки, заключенные банком со связанными с банком лицами, признаются недействительными;
установлено имущественную ответственность связанных с банком лиц за ущерб, причиненный по их вине банка;
существенное увеличен размер штрафа, который может быть применен к руководителю банка;
расширены критерии, по которым Национальный банк Украины обязан принять решение об отнесении банка к категории проблемного;
уточнен порядок раскрытия Национальным банком Украины информации, содержащей банковскую тайну;
закреплено принудительное исполнение государственной исполнительной службой решений Национального банка Украины о применении к банку, филиала иностранного банка меры воздействия в виде наложения штрафа;
уточнено права Фонда гарантирования вкладов физических лиц обращаться к связанной с банком лица, действия или бездействие которого привели к нанесению банку по его вине вреда и связанной с банком лица, вследствие таких действий или бездействия прямо или косвенно получила имущественную выгоду, с требованием о возмещении вреда, причиненного банку.
Закон принят с учетом внесенных предложений.
Источник информации: http://rada.gov.ua/

 


Проект
Вноситься Президентом України

 

З А К О Н     У К Р А Ї Н И

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності пов'язаних із банком осіб

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У статті 1665 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122 із наступними змінами):

1) у частині першій:
а) в абзаці першому слова "керівниками банків" замінити словами "пов'язаними з банком особами", а слова "нормативно-правових актів Національного банку України або" – словами "нормативно-правових актів Національного банку України, у тому числі подання недостовірної (неповної) звітності, зокрема, щодо якості активів, проведення операцій із пов'язаними з банком особами, суті операцій, або";
б) в абзаці другому слова "ста до тисячі" замінити словами "двох тисяч до п'яти тисяч";

2) після частини першої доповнити новою частиною такого змісту:
"Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони призвели до віднесення банку до категорії проблемних, –
тягнуть за собою накладення штрафу від п'яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".
У зв'язку з цим частини другу – четверту вважати відповідно частинами третьою – п'ятою;

3) в абзаці другому частини третьої слова "ста до п'ятисот" замінити словами "трьох тисяч до чотирьох тисяч";

4) примітку доповнити абзацом другим такого змісту:
"Термін "пов'язана з банком особа" вживається у значенні, визначеному Законом України "Про банки і банківську діяльність".
2. Кримінальний кодекс України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25 – 26, ст. 131 із наступними змінами) доповнити статтею 2181 такого змісту:

"Стаття 2181. Доведення банку до неплатоспроможності
Доведення банку до неплатоспроможності, тобто умисне, з корисливих мотивів, іншої особистої заінтересованості або в інтересах третіх осіб вчинення пов'язаною з банком особою будь-яких дій, що призвели до віднесення банку до категорії неплатоспроможних, якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі або кредитору, –
карається обмеженням волі на строк від одного до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з накладенням штрафу від п'яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Примітка. 1. У цій статті матеріальна шкода вважається великою, якщо вона у десять тисяч і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
2. Термін "пов'язана з банком особа" вживається у значенні, визначеному Законом України "Про банки і банківську діяльність".

3. Частину третю статті 216 Кримінального процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2013 р., № 9 – 13, ст. 88 із наступними змінами) після цифр "216" доповнити цифрами "2181" .

4. Частину другу статті 17 Закону України "Про виконавче провадження" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 24, ст. 207 із наступними змінами) доповнити пунктом 11 такого змісту:
"11) рішення Національного банку України про застосування до банку, філії іноземного банку заходу впливу у вигляді накладення штрафу".

5. У Законі України "Про банки і банківську діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 5 – 6, ст. 30 із наступними змінами):

1) у статті 2:
а) терміни "банківська група" та "структура власності" викласти відповідно в такій редакції:
"банківська група – група юридичних осіб:
– які мають спільного контролера, що складається з материнського банку, його українських (української) та/або іноземних (іноземної) дочірніх (дочірньої) та/або асоційованих (асоційованої) компаній (компанії), які (яка) є фінансовими (фінансовою) установами (установою), або
– що складається з материнського банку, який є контролером, його українських (української) та/або іноземних (іноземної) дочірніх (дочірньої) та/або асоційованих (асоційованої) компаній (компанії), які (яка) є фінансовими (фінансовою) установами (установою), або
– які мають спільного контролера, що складається з двох або більше українських фінансових установ, їх українських та/або іноземних дочірніх та/або асоційованих компаній, які є фінансовими установами, та в якій банківська діяльність є переважною, або
– що складається з небанківської фінансової установи, яка є контролером, її українських (української) та/або іноземних (іноземної) дочірніх (дочірньої) та/або асоційованих (асоційованої) компаній (компанії), які (яка) є фінансовими (фінансовою) установами (установою), та в якій банківська діяльність є переважною.
Банківська холдингова компанія та компанія з надання допоміжних послуг, яка має спільного контролера з учасниками банківської групи, входять до складу банківської групи.
Переважна діяльність у групі є банківською, якщо сукупне середньоарифметичне значення активів банків (банку) – учасників (учасника) банківської групи за останні чотири звітних квартали становить 50 і більше відсотків сукупного розміру середньоарифметичних значень активів усіх фінансових установ, що входять до цієї групи, за цей період. Розрахунок переважної діяльності банківської групи здійснюється щороку станом на 1 січня.
Після того як групу було визначено банківською на підставі переважної діяльності та частка сукупних активів банків (банку) у сукупному розмірі активів фінансових установ, що входять до цієї групи, зменшилася та становить від 40 до 50 відсотків, така група продовжує вважатися банківською впродовж трьох років з моменту такого зменшення";
"структура власності юридичної особи – система взаємовідносин юридичних та фізичних осіб, що дає змогу визначити:
1) всіх ключових учасників (включаючи публічні компанії) і контролерів такої юридичної особи;
2) всіх ключових учасників кожної юридичної особи, яка існує у ланцюгу володіння корпоративними правами такої юридичної особи;
3) всіх осіб, які мають пряму та/або опосередковану істотну участь у такій юридичній особі;
4) відносини контролю щодо цієї юридичної особи між усіма особами, зазначеними у пунктах 1 – 3 цього визначення";
б) визначення терміна "істотна участь" доповнити реченням такого змісту: "Особа визнається власником опосередкованої істотної участі незалежно від того, чи здійснює така особа контроль прямого власника участі в юридичній особі або контроль будь-якої іншої особи в ланцюгу володіння корпоративними правами такої юридичної особи";
в) доповнити визначенням термінів такого змісту (в алфавітному порядку):
"ключовий учасник юридичної особи – будь-яка фізична особа, яка володіє корпоративними правами такої юридичної особи, юридична особа, яка володіє двома і більше відсотками корпоративних прав такої юридичної особи, і при цьому:
1) якщо юридична особа має більше ніж 20 учасників – фізичних осіб, ключовими учасниками вважаються 20 учасників – фізичних осіб, частки яких є найбільшими;
2) якщо однакові за розміром пакети корпоративних прав юридичної особи належать більше ніж 20 учасникам – фізичним особам, ключовими учасниками вважаються всі фізичні особи, які володіють двома і більше відсотками корпоративних прав такої юридичної особи;
3) вважається, що публічна компанія не має ключовиx учасників";
"ланцюг володіння корпоративними правами юридичної особи – інформація про склад ключовиx учасників юридичної особи, яка включає інформацію про ключовиx учасників першого і кожного наступного рівня володіння корпоративними правами юридичної особи";
"публічна компанія – іноземна юридична особа, створена у формі публічного акціонерного товариства, акції якої включені до біржових списків (пройшли процедуру лістингу) фондових бірж, які відповідають критеріям, визначеним Національним банком України";
"рівень володіння корпоративними правами юридичної особи – відносини щодо володіння корпоративними правами юридичної особи між такою юридичною особою та її учасниками. Якщо всі учасники юридичної особи є фізичними особами, така юридична особа має лише один рівень володіння корпоративними правами";
"учасник юридичної особи – особа, яка володіє корпоративними правами цієї юридичної особи";

2) частину третю статті 17 доповнити пунктом 81 такого змісту:
"81) відомості за формою, встановленою Національним банком України, про пов'язаних із банком осіб, що відповідають ознакам, передбаченим частиною першою статті 52 цього Закону";

3) частину шосту статті 32 після слів "для формування" доповнити словом "статутного";

4) у статті 39:
а) у частині другій слова "бути працівниками цього банку" замінити словами "обіймати інші посади в цьому банку на умовах трудового договору";
б) частину п'яту доповнити пунктом 281 такого змісту:
"281) затвердження порядку здійснення операцій із пов'язаними з банком особами";

5) у частині шостій статті 42 слова "крім дочірніх підприємств" замінити словами "(крім дочірніх підприємств, банківських спілок та асоціацій)";

6) частину другу статті 44 доповнити словами "згідно з вимогами, встановленими Національним банком України";

7) у статті 49:
а) перше речення частини четвертої доповнити словами "акцій інших банків та надання субординованого боргу банкам";
б) після частини четвертої доповнити новою частиною такого змісту:
"Банкам забороняється опосередковано здійснювати кредитні операції з пов'язаними з банком особами".
У зв'язку з цим частини п'яту – дев'яту вважати відповідно частинами шостою – десятою;

8) статтю 52 викласти в такій редакції:

"Стаття 52. Пов'язані з банком особи
Для цілей цього Закону пов'язаними з банком особами є:
1) контролери банку;
2) особи, які мають істотну участь у банку, та особи, через яких ці особи здійснюють опосередковане володіння істотною участю у банку;
3) керівники банку, керівник служби внутрішнього аудиту, керівники та члени комітетів банку;
4) споріднені та афілійовані особи банку, у тому числі учасники банківської групи;
5) особи, які мають істотну участь у споріднених та афілійованих особах банку;
6) керівники юридичних осіб та керівники банків, які є спорідненими та афілійованими особами банку, керівник служби внутрішнього аудиту, керівники та члени комітетів цих осіб;
7) асоційовані особи фізичних осіб, зазначених у пунктах 1 – 6 цієї частини;
8) юридичні особи, в яких фізичні особи, зазначені в цій частині, є керівниками або власниками істотної участі;
9) будь-яка особа, через яку проводиться операція в інтересах осіб, зазначених у цій частині, та на яку здійснюють вплив під час проведення такої операції особи, зазначені в цій частині, через трудові, цивільні та інші відносини.
Банк зобов'язаний подавати Національному банку України інформацію про пов'язаних із банком осіб у порядку, встановленому нормативно-правовими актами Національного банку України.
Національний банк України при здійсненні банківського нагляду має право визначати пов'язаними з банком особами фізичних та юридичних осіб, зазначених у пунктах 1 – 9 частини першої цієї статті, за наявності ознак, визначених у нормативно-правових актах Національного банку України, з урахуванням характеру взаємовідносин, операцій та наявності інших зв'язків із банком. Про таке рішення Національний банк України не пізніше наступного робочого дня повідомляє відповідний банк. У цьому разі особа вважається пов'язаною з банком, якщо банк протягом 15 робочих днів із дня отримання повідомлення Національного банку України про визначення особи пов'язаною з банком не доведе протилежного.
Особа, визначена рішенням Національного банку України пов'язаною з банком особою, чи такий банк можуть оскаржити в установленому законом порядку рішення Національного банку України про визначення особи пов'язаною з банком особою, а у разі притягнення такої особи до передбаченої законом відповідальності – оспорити підстави рішення Національного банку України про її визначення пов'язаною з банком особою.
Угоди, що здійснюються з пов'язаними з банком особами, не можуть передбачати умови, що не є поточними ринковими умовами.
Угоди, укладені банком із пов'язаними з банком особами на умовах, що не є поточними ринковими умовами, визнаються недійсними з моменту їх укладення.
Поточними ринковими умовами не вважаються, зокрема:
1) прийняття меншого забезпечення виконання зобов'язань, ніж вимагається від інших клієнтів;
2) придбання у пов'язаної з банком особи майна низької якості чи за завищеною ціною;
3) здійснення інвестиції в цінні папери пов'язаної з банком особи, яку банк не здійснив би в інше підприємство;
4) оплата товарів та послуг пов'язаної з банком особи за цінами вищими, ніж звичайні, або за таких обставин, коли такі самі товари і послуги іншої особи взагалі не були б придбані;
5) продаж пов'язаній з банком особі майна за вартістю, що є нижчою, ніж та, яку банк отримав би від продажу такого майна іншій особі;
6) нарахування відсотків та комісійних за послугами, наданими банком пов'язаним із банком особам, які є меншими, ніж звичайні;
7) нарахування відсотків за вкладами (депозитами), залученими банком від пов'язаних із банком осіб, які є більшими, ніж звичайні.
Банку забороняється надавати кредити будь-якій особі для погашення цією особою будь-яких зобов'язань перед пов'язаною з банком особою; придбання активів пов'язаної з банком особи, за винятком продукції, що виробляється цією особою; придбання цінних паперів, розміщених чи підписаних пов'язаною з банком особою.
Національний банк України здійснює контроль за операціями банків із пов'язаними з банком особами.
Національний банк України має право встановлювати обмеження на операції банків із пов'язаними з банком особами";

9) частини п'яту та шосту статті 58 викласти в такій редакції:
"Пов'язана з банком особа за порушення вимог законодавства, у тому числі нормативно-правових актів Національного банку України, здійснення ризикових операцій, які загрожують інтересам вкладників чи інших кредиторів банку, або доведення банку до неплатоспроможності несе цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність.
Пов'язана з банком особа, дії або бездіяльність якої призвели до завдання банку шкоди з її вини, несе відповідальність своїм майном. Якщо внаслідок дій або бездіяльності пов'язаної з банком особи банку завдано шкоди, а інша пов'язана з банком особа внаслідок таких дій або бездіяльності прямо або опосередковано отримала майнову вигоду, такі особи несуть солідарну відповідальність за завдану банку шкоду";

10) частину четверту статті 61 викласти в такій редакції:
"Органи державної влади, юридичні та фізичні особи, які при виконанні своїх функцій, визначених законом, або наданні послуг банку безпосередньо чи опосередковано отримали в установленому законом порядку інформацію, що містить банківську таємницю, зобов'язані забезпечити збереження такої інформації, не розголошувати цю інформацію і не використовувати її на свою користь чи на користь третіх осіб";

11) статтю 62 після частини дев'ятої доповнити двома новими частинами такого змісту:
"Національний банк України має право розкривати інформацію про банк чи пов'язаних із банком осіб, що збирається під час проведення банківського нагляду і становить банківську таємницю, органам державної влади, уповноваженим здійснювати досудове розслідування, в разі виявлення порушення законодавства, що містить ознаки кримінального правопорушення.
Національний банк України має право надавати органам державної виконавчої служби для примусового виконання свої рішення про застосування до банку, філії іноземного банку заходу впливу у вигляді накладення штрафу, які відповідно до цього Закону є виконавчими документами та містять інформацію, що становить банківську таємницю. У цьому разі органи державної виконавчої служби мають право розкривати одержану від Національного банку України інформацію, що містить банківську таємницю, учасникам виконавчого провадження та особам, які залучаються до проведення виконавчих дій".
У зв'язку з цим частини десяту – тринадцяту вважати відповідно частинами дванадцятою – п'ятнадцятою;

12) у частині першій статті 73:
а) пункт 7 доповнити словами "у тому числі операцій із пов'язаними з банком особами";
б) у пункті 9:
в абзаці другому слова "до ста" замінити словами "до п'яти тисяч";
абзац шостий після слова "відсотків" доповнити словами "від номінальної вартості";

13) пункт 5 частини першої статті 75 замінити двома пунктами такого змісту:
"5) банк не має ефективних та адекватних систем внутрішнього контролю та/або управління ризиками, що створює загрозу інтересам вкладників чи інших кредиторів банку;
6) систематичне подання та/або оприлюднення недостовірної інформації або звітності з метою приховування реального фінансового стану банку, у тому числі щодо операцій із пов'язаними з банком особами".

6. Частину п'яту статті 52 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., № 50, ст. 564 із наступними змінами) викласти в такій редакції:
"5. Фонд або уповноважена особа Фонду у разі, якщо оціночна вартість ліквідаційної маси банку, затвердженої Фондом, є меншою за вимоги кредиторів, які включені до реєстру акцептованих вимог кредиторів, має право звернутися до пов'язаної з банком особи, дії або бездіяльність якої призвели до завдання банку з її вини шкоди, та пов'язаної з банком особи, яка унаслідок таких дій або бездіяльності прямо або опосередковано отримала майнову вигоду, з вимогою про відшкодування шкоди, завданої банку.
У разі отримання Фондом відмови у задоволенні таких вимог або невиконання вимоги у строк, установлений Фондом, Фонд має право звернутися з такими вимогами до суду".

ІІ. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Особа (одноосібно чи спільно з іншими особами), яка внаслідок застосування вимог цього Закону визнається власником істотної участі у банку, зобов'язана:
протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом повідомити про це банк;
протягом трьох місяців із дня набрання чинності цим Законом подати до Національного банку України документи, визначені статтею 34 Закону України "Про банки і банківську діяльність".
Порушення цієї вимоги Закону тягне застосування заходів впливу, передбачених статтею 73 Закону України "Про банки і банківську діяльність".

3. Банки протягом двох місяців із дня набрання чинності цим Законом зобов'язані подати Національному банку України оновлену структуру їх власності, розкриту з урахуванням вимог цього Закону, станом на дату набрання чинності цим Законом.

4. Банки в установлені Національним банком України строки зобов'язані подати до Національного банку України:
інформацію про пов'язаних із банком осіб відповідно до вимог статті 52 Закону України "Про банки і банківську діяльність";
звіти про обсяги активних операцій із пов'язаними з банком особами за визначеною Національним банком України формою;
розрахунок нормативів кредитного ризику за операціями з пов'язаними з банком особами відповідно до вимог Національного банку України.

5. Банки, в яких значення нормативів кредитного ризику за операціями з пов'язаними з банком особами є вище визначених Національним банком України відповідних нормативних значень, зобов'язані подати плани щодо поетапного їх приведення у відповідність із вимогами Національного банку України протягом визначеного Національним банком України строку.

6. У разі порушення банком два і більше разів плану, визначеного у пункті 5 цього розділу, Національний банк України прийматиме рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

7. Національному банку України у місячний строк із дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.


новости финансового законодательства Украины, проекты нормативных актом в сфере финансового рынка, изменения в законодательстве в сфере финансового рынка, что нового в регулировании деятельности финансовых компаний, новое в законах по финансовому рынку, закон финансовый рынок новое, актуальные изменения в сфере финансового рынка, проекты регулирования деятельности финансовой компании, проекты законодательства по факторингу, проекты законодательства по кредитованию, проекты законов по ломбардной деятельности, новое в регулировании страховых компаний, новое в деятельности финансовых компаний, проекты нацкомфинуслуг, проекты нкцбфр, проекты нбу, новости нбу, новости нацкомфинуслуг, новости нкцбфр, проекты финмониторинг, новости финмониторинг

 

Статьи по теме

Актуальные вопросы по теме организации и ведения финансовой деятельности в Украине

Квалифицированные услуги по вопросам создания финансовых компаний

Регистрация всех видов финансовых учреждений. Создание отделений финансовых компаний. Лицензирование деятельности финансовых учреждений. Сопровождение купли-продажи финансовых компаний

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Skype: Lawfin1 Консультация бесплатно!!!

Новости финансового рынка

Актуальные новости финансового рынка Украины

Детально!!!

Вопросы-ответы

Актуальные вопросы по теме организации и ведения финансовой деятельности в Украине.

Детально!!!

Регистрация финансовых компаний

Регистрация финансовых учреждений. Лицензирование финансовых учреждений

Детально!!!

Глоссарий финансового рынка

Терминология которая встречается в нормативно-правовых актах которыми регулируется деятельность финансовых учреждений.

Детально!!!

Финансовая отчётность финансовых компаний

Актуальные вопросы по организации подготовки и подачи финансовой отчётности финансовыми учреждениями. Сроки подачи финансовой отчётности в Нацфинуслуг.

Детально!!!

Финансовый мониторинг

Особенности организации финансового мониторинга в финансовом учреждении

Детальнее!!!

Регистрация факторинговой компании

Регистрация финансовой компании

Услуги по созданию финансовой компании. Регистрация финансовой компании. Лицензирование финансового учреждения

Детально!!!

Новости законодательства

Актуальные новости законодательства в сфере регулирования рынка финансовых услуг.

Детально!!!

Продажа финансовых компаний

Компания выступит консультантом по вопросам сопровождения процедуры переоформления корпоративных прав на финансовую компанию, а так же сопроводит процесс внесения изменений в контролирующие органы

Детально!!!

Актуальные материалы

Актуальные материалы на тему создания и деятельности финансовых компаний в Украине.

Детально!!!

Организация финансового бизнеса

Организация деятельности финансовых учреждений. Организация кредитно-финансовой деятельности в Украине.

Детально!!!

Сопровождение деятельности финансовых учреждений

Услуги по сопровождении деятельности финансовых учреждений.

Детально!!!

Ликвидация финансовых учреждений

Сопровождение процедуры ликвидации финансового учреждения. Исключение финансового учреждения из реестра финансовых учреждений

Детально!!!

Кто на сайте

Сейчас на сайте 297 гостей и нет пользователей