Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Організація фінансової діяльності в Україні. Реєстрація і створення фінансових компаній

Організація фінансової діяльності

Фінансова компанія - юридична особа, яка згідно законодавства надає одну чи декілька фінансових послуг, а так само інші послуги (операції) пов'язані з наданням фінансових послуг і яка внесена до реєстру фінансових установ, у встановленому законодавством порядку (Закон України «Про фінансові послуги та державне регулюванні фінансових послуг»).

Якщо вас цікавить процес організації фінансової компанії, створення та реєстрації фінансової установи дивіться детальніше!!! 


Організація діяльності з обміну валют

Згідно законодавства України, небанківська фінансова установа має право здійснювати операції з обміну валют (фінансова діяльність передбачена пунктом 3) частини першої, статті 4 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг"), тільки після отримання генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій (діяльності з обміну валют). Генеральна ліцензія на здійснення валютних операцій - це документ Національного банку України, який видається небанківським фінансовим установам та дозволяє здійснювати валютні операції, які не вимагають індивідуальної ліцензії. Небанківські фінансові установи, які отримали генеральну ліцензію мають право відкривати на території України пункти обміну валют у порядку встановленому для уповноважених банків.

Якщо вас цікавить організація діяльності з обміну валют, реєстрація компанії з обміну валют, відкриття пункту обміну валют для фінансової установи, ліцензування діяльності з обміну валют дивіться детальніше!!!


Організація діяльності з переказу коштів

Згідно, статті 4 Закону України «Про фінансові послуги і регулювання ринків фінансових послуг» переказ грошових коштів це вид фінансової діяльності. Надавати фінансові послуги з переказу коштів в Україні можуть виключно банки, та небанківські фінансові установі. Небанківська фінансова компанія яка має право надавати послугу з переказу грошових коштів у гривні без зарахування їх на рахунок, за умови якщо така фінансова компанія внесена до реєстру фінансових установ (Нацкомфінпослуг), отримала ліцензію Національного банку України на здійснення переказу грошових коштів в гривні без зарахування їх на рахунок компанії.

Якщо вас цікавить організація фінансової діяльності з переказу грошових коштів, порядок реєстрації фінансової компанії з переказу грошових коштів, організація мережі пунктів з переказу грошових коштів, реєстрація ПТКС, ліцензування діяльності з переказу грошових коштів в Україні дивіться детально!!!


Реєстрація пунктів з переказу коштів

Реєстрація ПТКС фінансової компанії. Небанківська фінансова установа, що отримала ліцензію на здійснення переказів коштів без зарахування відкриття рахунків, може здійснювати переказ грошових коштів за допомогою програмно-технологічних комплексів самообслуговування.

Якщо вас цікавить організація діяльності фінансової установи з переказу коштів за допомогою ПТКС дивіться детально!!!


Організація лізингової компанії

Фінансовий лізинг - це вид цивільно-правових відносин, які виникають із договору фінансового лізингу. Згідно договору фінансового лізингу, лізингодавець зобов'язується набути у власність річ у продавця (постачальника) відповідно встановлених лізингоодержувачем специфікацій на певний строк не менше одного року за встановлену плату (лізингові платежі). В цілому важливо розуміти, що не вся лізингова діяльність вимагає особливої реєстрації в Нацкомфінпослуг.

Якщо вас цікавить організація лізингової діяльності, реєстрація лізингової компанії, створення лізингової компанії в Україні дивіться детально!!!


Організація кредитної компанії (мікрокредитуваня)

Ліцензія на кредитування за рахунок залучених коштів Кредитна установа - фінансова компанія, яка відповідно до закону має право за рахунок залучених коштів надавати фінансові кредити на власний ризик. На відміну від інших видів фінансових установ, кредитна компанія може здійснювати кредитування, не тільки за рахунок власних коштів, а й за рахунок залучених коштів. Крім цього, кредитна компанія має право відкривати по всій території свої відділення. Можливість надавати кредити за рахунок залучених коштів одна з переваг кредитної установи. До мінусів кредитної компанії можна віднести, то що кредитна компанія крім кредитування, не може більше здійснювати інших видів фінансової діяльності.

Якщо вас цікавить організація діяльності компанії з кредитування, реєстрація компанії з кредитування, відкриття відділень кредитної установи, ліцензування діяльності з кредитування за рахунок залучених коштів дивіться детально!!! 


Реєстрація відділень кредитної установи (мікрокредитування)

Кредитна установа відповідно до законодавства може надавати послуги як за місцем заходження самої кредитної установи, та і за місцем знаходження відділень кредитної установи. Особливості реєстрації відділень кредитної установи, легалізація їх діяльності визначена законодавством. Відповідно до законодавства відділення кредитної установи повинні бути включені до реєстру фінансових установ, та відповідати іншим вимогам законодавства.

Якщо вас цікавить реєстрація відділень кредитної установи, відкриття відокремлених підрозділів кредитної установи, ліцензування діяльності з надання кредитів через відокремлені підрозділи кредитної установи дивіться детально!!!


Організація ломбардного бізнесу

Ломбард - фінансова установа, виключним видом діяльності якої є надання на власний ризик фінансових кредитів фізичним особам за рахунок власних коштів або залучених коштів, під заставу майна на визначений строк і під процент, а так само надання супутніх ломбардних послуг. До супутніх послуг ломбарду належать послуги, які пов’язані з наданням послуг фінансового кредитування, або випливають безпосередньо з даної послуги. Іншими словами, супутні послуги ломбарду - це ті послуги, які безпосередньо пов'язані з наданням ломбардом фінансового кредиту. Ломбард має право надавати кредити: 1) ломбардні кредити, які надаються тільки за рахунок власних коштів ломбарду; 2) ломбардні кредити, які надаються за рахунок залучених коштів (кредитування ломбардом за рахунок залучених коштів може здійснюватися за умови отримання таким ломбардом ліцензії на кредитування за рахунок залучених коштів).

Якщо вас цікавить організація ломбардного бізнесу, реєстрація ломбарду, отримання ліцензії на ломбард в Україні, організація заставного кредитування фізичних осіб дивіться детально!!!


Реєстрація відділень ломбарду

Відповідно до законодавства ломбард може надавати послуги як за місцем його реєстрації (місцезнаходження ломбарду), так і через свої ломбарді відділення (відокремлені підрозділи ломбарду). Законодавством встановлені особливості реєстрації відділення ломбарду, після чого ломбардне відділення може надавати ломбардні послуги.

Якщо вас цікавить реєстрація ломбардних відділень, особливості створення відділення ломбарду дивіться детально!!!


Організація факторингової компанії

Ліцензія на факторинг Згідно договору факторингу (фінансування під відступлення права грошової вимоги) одна сторона (фактор) передає або зобов'язується передати грошові кошти в розпорядження другої сторони (клієнта) за плату (у будь передбачений договором спосіб), а клієнт відступає або зобов'язується відступити факторові право грошової вимоги третій особи (боржника). Клієнт може відступити факторові своє право грошової вимоги до боржника з метою забезпечення виконання зобов'язання клієнта перед фактором. Предметом договору факторингу може бути право грошової вимоги, строк платежу за яким настав, а так само право вимоги, яке виникне в майбутньому.

Якщо вас цікавить організація факторингової компанії, створення факторингової компанії, реєстрація факторингової компанії дивіться детально !!!

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 204 гостя та 0 користувачів