Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Реєстрація фінансової компанії

Фінансова компаніяюридична особа, яка відповідно до закону надає одну чи декілька фінансових послуг, а також інші послуги (операції), пов'язані з наданням фінансових послуг, у випадках, прямо визначених законом, та внесена до відповідного реєстру в установленому законом порядку (Закон України «Про фінансові послуги та державне регулювання фінансових послуг»).

Надання фінансових послуг в Україні в основному здійснюється банками. При цьому, з кожним роком частка небанківських фінансових установ збільшується. Залежно від актуальності тієї чи іншої фінансової послуги яка на даний момент актуальна на ринку, і користується попитом у населення, розвиваються конкретні сегменти фінансових установ.
Якщо вас цікавить як організувати бізнес з надання мікропозик, послуг факторингу (торгового фінансування), лізингу, ломбардних послуг, обміну валют або займатися переказом коштів - все це можна здійснювати і не створюючи - банк.
Зокрема, фінансова компанія, згідно Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» може здійснювати наступні види фінансових послуг:
- Випуск платіжних документів, платіжних карток, дорожніх чеків та/або їх обслуговування, кліринг, а так само інші форми забезпечення розрахунків;
- Довірче управління активами;
- Діяльність з обміну валют;
- Залучення фінансових активів із зобов'язанням їх подальшого повернення;
- Фінансовий лізинг;
- Надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту;
- Надання гарантій;
- Надання поручительств;
- Переказ коштів;
- Послуги у сфері страхування та у системі накопичувального пенсійного забезпечення;
- Професійна діяльність на ринку цінних паперів, що підлягає ліцензуванню;
- Факторинг;
- Адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах;
- Управління майном для фінансування об'єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю.
Отже, якщо ви розумієте які саме фінансовій послуги буде надавати фінансова установа, пропоную розглянути порядок організації фінансової компанії.
!!! Перше, з чого слід починати це формалізація всіх бізнес процесів, та їх аналіз з метою визначення того виду фінансової установи, за допомогою якої ви зможете здійснювати саме ті види фінансових послуг, які запланували. Зазначене особливо актуально, з огляду на те, що надання фінансових послуг в Україні – це чітко регульований процес на рівні законодавства, що не завжди дає можливість втілити в життя саме ті бізнес – ідеї які ви запланували.
!!! Друге. Потрібно визначити чіткі критерії та процедури, яким повинні відповідати ви як майбутній власник фінансової компанії, вимоги яким повинна відповідати фінансова компанія, її персонал, приміщення де знаходитися фінансова компанія і так далі. При цьому, важливо відзначити що ці моменти безпосередньо залежать від видів фінансових послуг які планує здійснювати фінансова компанія.
!!! Третє. Як зареєструвати фінансову компанію? Який процес реєстрації фінансової компанії? Хто реєструє фінансову компанію? У якому порядку реєструється фінансова компанія? Скільки коштує зареєструвати фінансову компанію?
Всі ці питання стають актуальними, коли ви чітко розумієте який вид фінансової установи вам необхідно створити, і які послуги фінансова компанія буде здійснювати.
Реєстрація фінансової компанії в Україні здійснюється в наступному порядку.
Реєстрація фінансової установи, як юридичної особи здійснюється в державній реєстраційній службі. Реєстрація фінансової компанії, як юридичної особи, здійснюється в органах державної реєстраційної служби за місцем знаходження фінансової компанії (юридичною адресою фінансової компанії). Після реєстрації фінансової компанії в державній реєстраційній службі, дана компанія набуває статусу юридичної особи. Фактично з цього моменту фінансова компанія, як і будь-яка юридична особа набирати штат співробітників, орендувати офіс, закуповувати обладнання необхідне для надання фінансових послуг, і так далі. Проте для того щоб дана юридична особа надавала фінансові послуг цього не достатньо. Необхідно, щоб компанія була зареєстрована в реєстрі фінансових установ та отримала Ліцензію на здійснення конкретного виду фінансової послуги.

Реєстрація фінансової компанії в реєстрі фінансових установ та отримання ліцензії на конкретний вид фінансової послуги (внесення установи до реєстру фінансових установ). Дана процедура здійснюється шляхом звернення з відповідними документами (які підтверджують відповідність фінансової компанії вимогам встановленим законодавством для внесення фінансової компанії до Державного реєстру фінансових установ) - в Національну комісію, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг. Після розгляду пакету документів, в разі відповідності фінансової установи вимогам встановленим законодавством, компанія буде включена до реєстру фінансових установ.
Після набуття компанією статусу фінансової установи, та отримання ліцензії, така фінансова компанія може надавати фінансові послуги. При цьому, згідно законодавства фінансова компанія є суб’єктом фінансового моніторингу, а від так до початку надання фінансових послуг вона повинна бути взята на облік в Державній службі фінансового моніторингу (Держфінмоніторинг).

Постановка фінансової компанії в Державному комітеті фінансового моніторингу. Для цього, фінансова компанія повинна звернутись з відповідними документами до Держфінмоніторинг. Фактично документи що подають повинні містити основну інформацію про фінансову компанію, як суб’єкта фінансового моніторингу.

Фактично дані моменти є ключовими з точки зору легалізації діяльності фінансової установи по наданню нею фінансових послуг.
Наші фахівці мають значний досвід в питаннях організації діяльності кредитно-фінансових установ. Компанія виступить вашим радником з питань:
Реєстрації фінансової компанії
Реєстрації факторингової компанії
Реєстрація кредитної установи
Реєстрації лізингової компанії
Реєстрація ломбарду (реєстрація відділення ломбарду)
Реєстрація компанії з переказу коштів
Реєстрація компанії з обміну валют
Реєстрація фонду фінансування будівництва
Реєстрація компанії з управління активами

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 106 гостей та 0 користувачів