Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

На офіційному сайті Нацкомфінпослуг розміщено інформацію „Про внесення змін до Положення про порядок надання фінансових послуг ломбардами, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 26 квітня 2005 року № 3981”

Відповідно до інформації розміщеної на сайті Нацкомфінпослуг Проект розпорядження розроблено з метою впорядкування норми пункту 2.1.10 розділу 2 Положення про порядок надання фінансових послуг ломбардами, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 26 квітня 2005 року № 3981 (далі – Положення), що перебачає формування страхового резерв відповідно до статті 12 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», який втратив чинність на підставі Податкового кодексу України.
Пунктом 139.3.1 статті 139 Податкового кодексу України для небанківських фінансових установ, крім страхових компаній, недержавних пенсійних фондів, корпоративних інвестиційних фондів та адміністраторів недержавних пенсійних фондів, передбачений резерв, сформований у зв’язку із знеціненням (зменшенням корисності) активів згідно з вимогами міжнародних стандартів фінансової звітності з урахуванням вимог підпунктів 139.3.2-139.3.4 цього пункту.

Проект розпорядження розроблений для приведення Положення у відповідність до акта вищої юридичної сили та доопрацьований з урахуванням зауважень і пропозиції учасників ринку фінансових послуг, і передбачає:
- внесення змін до пункту 2.1.10 розділу 2 Положення, що ломбард зобов'язаний формувати резервний фонд відповідно до статті 14 Закону України «Про господарські товариства» та резерв у зв’язку із знеціненням (зменшенням корисності) активів згідно з вимогами міжнародних стандартів фінансової звітності з урахуванням вимог Податкового кодексу України;
- викладення в новій редакції поняття «залучені кошти ломбарду» для уточнення цього поняття та уникнення неоднозначного його трактування.


СХВАЛЕНО
Розпорядження Національної комісії,
що здійснює державне регулювання
у сфері ринків фінансових послуг
___________________ №__________

ПРОЕКТ
Про внесення змін до Положення
про порядок надання фінансових
послуг ломбардами, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг
від 26 квітня 2005 року № 3981

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 28 Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, пункту 13 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:
1. Унести до Положення про порядок надання фінансових послуг ломбардами, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 26 квітня 2005 року № 3981, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 травня 2005 року за № 565/10845, такі зміни:
1) Абзац третій пункту 1.2. розділу 1 „Загальні положення” викласти в такій редакції:
„залучені кошти ломбарду - це кошти, отримані на зворотній основі від фізичних осіб – учасників ломбарду, юридичних осіб, та кошти, отримані від банків та інших фінансових установ за кредитними договорами”;
2) Підпункт 2.1.10. пункту 2.1. розділу 2 „Вимоги до ломбарду для надання фінансових послуг” викласти в такій редакції:
„Ломбард зобов'язаний формувати резервний фонд відповідно до статті 14 Закону України „Про господарські товариства” та резерв у зв’язку із знеціненням (зменшенням корисності) активів згідно з вимогами міжнародних стандартів фінансової звітності з урахуванням вимог Податкового кодексу України”.
2. Департаменту регулювання та нагляду за наданням фінансових послуг фінансовими компаніями забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.
3. Сектору зв'язків з громадськістю та протоколу забезпечити оприлюднення цього розпорядження після його державної реєстрації.
4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Залєтова О.М.

Голова Комісії І. Пашко
Джерело інформації: http://nfp.gov.ua/

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 179 гостей та 0 користувачів