Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Нацкомфінпослуг оприлюднила проект розпорядження „Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру бюро кредитних історій”

Нацкомфінпослуг оприлюднила проект розпорядження „Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру бюро кредитних історій”

Проект розпорядження розроблено з метою нормативно-правового регулювання порядку ведення Єдиного реєстру бюро кредитних історій.

Згідно Проектом передбачається встановлення порядку ведення Єдиного реєстру бюро кредитних історій (далі – Реєстр), включення бюро кредитних історій (далі — Бюро) до Реєстру, внесення змін, виключення Бюро з Реєстру, переліку відомостей Реєстру та порядку погодження Положення Бюро про правила формування і ведення кредитних історій.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг ____ № ___

ПРОЕКТ

Порядок ведення Єдиного реєстру бюро кредитних історій

Розділ І. Загальні положення

1. Цей Порядок розроблено відповідно до вимог Законів України „Про організацію формування та обігу кредитних історій”, „Про інформацію”, Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070.

2. Метою цього Порядку є встановлення порядку ведення Єдиного реєстру бюро кредитних історій (далі – Реєстр), включення бюро кредитних історій (далі — Бюро) до Реєстру, внесення змін, виключення Бюро з Реєстру, переліку відомостей Реєстру та порядку погодження Положення Бюро про правила формування і ведення кредитних історій.

3. У цьому Порядку термін вживається в такому значенні:

Єдиний реєстр бюро кредитних історій або Реєстр – це державна загальнодоступна інформаційна система збирання, накопичення, захисту, обліку та надання даних (інформації) про Бюро;

інші терміни в цьому Порядку вживаються у значеннях, наведених у Законі України „Про організацію формування та обігу кредитних історій”.

4. Дія цього Порядку поширюється на діяльність Бюро з ведення кредитних історій, а також іншу діяльність, що передбачена частиною першою статті 15 Закону України „Про організацію формування та обігу кредитних історій”.

5. Ведення Реєстру здійснює Нацкомфінпослуг.

6. Розпорядником та адміністратором Реєстру є Нацкомфінпослуг  відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070 та Закону України „Про організацію формування та обігу кредитних історій”.

Розділ ІІ. Відомості Єдиного реєстру бюро кредитних історій

7. В Реєстрі містяться такі відомості про Бюро:

1) повне найменування Бюро та скорочене (за наявності);

2) ідентифікаційний код Бюро;

3) місцезнаходження Бюро;

4) відомості про керівника Бюро (відомості про фізичну особу, посада);

Розділ ІІІ. Порядок надання відомостей з Єдиного реєстру бюро кредитних історій

8. Відомості, що містяться в Реєстрі є відкритими і загальнодоступними .

9. Нацкомфінпослуг забезпечує доступ до відомостей, що містяться в Реєстрі,  шляхом:

1) доступу до Реєстру через офіційний веб-сайт Нацкомфінпослуг в мережі Інтернет;

2) оприлюднення публічної інформації з Реєстру у формі відкритих даних відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг в мережі Інтернет;

3) надання інформації за запитами на публічну інформацію;

Розділ ІV. Включення бюро кредитних історій до Єдиного реєстру бюро кредитних історій та порядок погодження Положення бюро кредитних історій про правила формування і ведення кредитних історій

10. Після державної реєстрації Бюро, протягом місяця з дня такої реєстрації, подає до Нацкомфінпослуг таку інформацію:

1) повне найменування Бюро та скорочене (за наявності);

2) ідентифікаційний код Бюро;

3) місцезнаходження Бюро;

4) відомості про керівника Бюро (відомості про фізичну особу, посада);

5) довідку складену в довільній формі про відповідність Бюро вимогам встановленим статтею 14 Закону України „Про організацію формування та обігу кредитних історій”.

11. Нацкомфінпослуг протягом 10 робочих днів включає інформацію про Бюро до Реєстру або направляє лист до Бюро для уточнення або виправлення інформації.

12. Інформація про Бюро, до якого було направлено лист для уточнення або виправлення інформації, включається до Реєстру протягом 10 робочих днів після отримання Нацкомфінпослуг уточненої або виправленої інформації від Бюро.

13. Для погодження Нацкомфінпослуг Положення Бюро, Бюро подає до Нацкомфінпослуг таке Положення затверджене виконавчим органом разом з інформацією для включення до Реєстру або не пізніше 10 робочих днів з дня внесення Бюро до Реєстру.

14. Нацкомфінпослуг протягом 10 робочих днів погоджує Положення Бюро рішенням Нацкомфінпослуг або рішенням уповноваженої Головою Нацкомфінпослуг особи.

15. У разі наявності у Положенні Бюро помилок, невідповідності законодавству Нацкомфінпослуг протягом 10 робочих днів направляє лист до Бюро для виправлення та/або приведення у відповідність до законодавства такого Положення.

16. Положення Бюро до якого було направлено лист для виправлення   та/або приведення у відповідність до законодавства Положення Бюро погоджуються Нацкомфінпослуг протягом 10 робочих днів після отримання Нацкомфінпослуг виправленого та/або приведеного у відповідність до законодавства Положення.

Розділ V. Внесення змін у Єдиний реєстр бюро кредитних історій та Положення бюро кредитних історій про правила формування і ведення кредитних історій

17. У разі виникнення змін у інформації, стосовно Бюро, воно протягом десяти календарних днів після виникнення таких змін повинна повідомити Нацкомфінпослуг про такі зміни для їх внесення до Реєстру.

18. Нацкомфінпослуг протягом 10 робочих днів включає інформацію про Бюро до Реєстру або направляє лист до Бюро для уточнення або виправлення інформації.

19. Інформація про Бюро до якого було направлено лист для уточнення або виправлення інформації включається до Реєстру протягом 10 робочих днів після отримання Нацкомфінпослуг уточненої або виправленої інформації від Бюро.

20. У разі внесення змін до Положення Бюро подає до Нацкомфінпослуг для погодження нову редакцію Положення Бюро  не пізніше 10 робочих днів з дня з дня виникнення таких змін.

21. Нацкомфінпослуг протягом 10 робочих днів погоджує нову редакцію Положення Бюро рішенням Нацкомфінпослуг або рішенням уповноваженої Головою Нацкомфінпослуг особи.

22. У разі наявності у новій редакції Положення Бюро помилок, невідповідності законодавству Нацкомфінпослуг протягом 10 робочих днів направляє лист до Бюро для виправлення та/або приведення у відповідність до законодавства такого Положення.

23. Положення Бюро до якого було направлено лист для виправлення   та/або приведення у відповідність до законодавства Положення Бюро погоджуються Нацкомфінпослуг протягом 10 робочих днів після отримання Нацкомфінпослуг виправленого та/або приведеного у відповідність до законодавства Положення.

Розділ VІ. Виключення бюро кредитних історій з Єдиного реєстру бюро кредитних історій

24. У разі прийняття рішення про припинення Бюро повідомляє Нацкомфінпослуг про таке рішення.

25. Бюро виключається з Реєстру у разі наявності в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформації про припинення Бюро.

Директор департаменту державного

регулювання та методології нагляду

на ринках фінансових послуг                                                                         Н. Лех

Джерело інформації: офіційний сайтНацкомфінпослуг https://www.nfp.gov.ua


Будемо раді вам допомогти в питаннях пов’язаних з організацією та реєстрацією фінансових установ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані послуги з питань створення та реєстрації всіх видів фінансових установ, питань отримання ліцензій на фінансові послуги (факторинг, фінансовий лізинг, кредити і т.д.,), відкриття відділень фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 0671013668, 0993869134

Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 73 гостя та 0 користувачів