Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

НБУ – Постанова НБУ про внесення змін до нормативних актів НБУ (щодо перегляду тарифної політики Національного банку України на послуги, що надаються в окремих сферах діяльності Національного банку України) від 12.04.2018 року №39

НБУ – Постанова НБУ про внесення змін до нормативних актів НБУ (щодо перегляду тарифної політики Національного банку України на послуги, що надаються в окремих сферах діяльності Національного банку України) від 12.04.2018 року №39

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування, крім пунктів 2 – 4 Змін до Тарифів на розрахунково-касове обслуговування та Змін до Тарифів на організаційні послуги, які набирають чинності з 24 квітня 2018 року. Постанова офіційно опублікована 13.04.2018 року.

Відповідно до статей 7, 15, 42 та 56 Закону України “Про Національний банк України”, у зв’язку з переглядом тарифної політики Національного банку України на послуги, що надаються в окремих сферах діяльності Національного банку України, з метою сприяння виконанню зобов’язань України за міжнародними договорами та з обслуговування і погашення державного зовнішнього боргу України Правління Національного банку України постановляє:

1. Абзац сьомий пункту 1 постанови Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 року № 333 “Про затвердження тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2003 року за № 784/8105 (зі змінами), викласти в такій редакції:

“Тарифи на послуги, що надаються Засвідчувальним центром Національного банку України та акредитованим центром сертифікації ключів Національного банку України, що додаються”.

2. Затвердити зміни до:

1) Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України в системі електронних платежів та у сфері розрахунково-касового обслуговування, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 року № 333, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2003 року за № 784/8105 (зі змінами) (далі – Зміни до Тарифів на розрахунково-касове обслуговування), що

додаються;

2) Тарифів на організаційні послуги та інші види послуг (операцій), що надаються (здійснюються) Національним банком України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 року № 333, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2003 року за № 785/8106 (зі змінами) (далі – Зміни до Тарифів на організаційні послуги), що додаються.

3. Унести зміни до Тарифів на послуги, які надаються Засвідчувальним центром Національного банку України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 року № 333 (у редакції постанови Правління Національного банку України від 30 січня 2015 року № 61), зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 01 березня 2011 року за № 249/18987), виклавши їх у новій редакції, що додається.

4. Операційному департаменту (Подік С. М.) після офіційного опублікування довести до відома банків України, бюджетних організацій, Державної казначейської служби України та інших установ інформацію про прийняття цієї постанови.

5. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування, крім пунктів 2 – 4 Змін до Тарифів на розрахунково-касове обслуговування та Змін до Тарифів на організаційні послуги, які набирають чинності з 24 квітня 2018 року.

В. о. Голови К. В. Рожкова

Зміни до Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України в системі електронних платежів та у сфері розрахунково-касового обслуговування – для ознайомлення перейдіть за посиланням.

Зміни до Тарифів на організаційні послуги та інші види послуг (операцій), що надаються (здійснюються) Національним банком України – для ознайомлення перейдіть за посиланням.

Джерело інформації: офіційний сайт НБУ  https://bank.gov.ua

Будемо раді вам допомогти в питаннях пов’язаних з організацією та реєстрацією фінансових установ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані послуги з питань створення та реєстрації всіх видів фінансових установ, питань отримання ліцензій на фінансові послуги (факторинг, фінансовий лізинг, кредити і т.д.,), відкриття відділень фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 129 гостей та 0 користувачів