Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

НБУ - постанова про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України (Зміни до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України)

НБУ - постанова про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України (Зміни до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України)

На офіційному сайті Національного банку розпіщено Постанову НБУ від 07.06.2018 року №63 Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України, якою внесено зміни до до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 грудня 2002 року № 502.

Постанова офіційно опублікована 11.06.2018.

Постанова НБУ від 07.06.2018 року №63 Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України

Відповідно до статей 7, 15, 44, 45, 56 Закону України “Про Національний банк України”, статей 6, 11, 13 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року № 15-93 “Про систему валютного регулювання і валютного контролю”, з метою вдосконалення порядку проведення операцій з готівковою іноземною валютою Правління Національного банку України постановляє:

1. Пункти 4, 5 постанови Правління Національного банку України від 12 грудня 2002 року № 502 “Про затвердження Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України та змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України”, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14 січня 2003 року за № 21/7342 (зі змінами), виключити.

У зв’язку з цим пункти 6, 7 уважати відповідно пунктами 4, 5.

2. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 грудня 2002 року № 502, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14 січня 2003 року за № 21/7342 (у редакції постанови Правління Національного банку України від 30 квітня 2014 року № 249) (зі змінами) (далі – Зміни до Інструкції № 502), що додаються.

3. Уповноважені фінансові установи, національний оператор поштового зв’язку, пункти обміну іноземної валюти протягом шести місяців із дня набрання чинності цією постановою здійснюють оформлення квитанції про здійснення валютно-обмінної операції, розрахункового документа, який друкується реєстратором розрахункових операцій, квитанції/чека банкомата в порядку, визначеному Інструкцією про порядок організації та здійснення валютно- обмінних операцій на території України, затвердженою постановою Правління Національного банку України від 12 грудня 2002 року № 502, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 14 січня 2003 року за № 21/7342 (у редакції постанови Правління Національного банку України від 30 квітня 2014 року 2 № 249) (зі змінами), без урахування змін, затверджених цією постановою.

4. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) після офіційного опублікування довести до відома банків України, уповноважених фінансових установ, національного оператора поштового зв’язку інформацію про прийняття цієї постанови, а банкам України, уповноваженим фінансовим установам, національному оператору поштового зв’язку – до відома їх клієнтів.

5. Постанова набирає чинності з 01 липня 2018 року, крім абзацу п’ятого підпункту 3 пункту 1, абзаців дев’ятого, дванадцятого – чотирнадцятого підпункту 1 пункту 2, абзацу сьомого підпункту 4 пункту 3 Змін до Інструкції № 502, які набирають чинності через шість місяців із дня набрання чинності цією постановою.

детально ознайомитись з текстом змін до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України - можна перейшовши за посиланням


Будемо раді вам допомогти в питаннях пов’язаних з організацією та реєстрацією фінансових установ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані послуги з питань створення та реєстрації всіх видів фінансових установ, питань отримання ліцензій на фінансові послуги (факторинг, фінансовий лізинг, кредити і т.д.,), відкриття відділень фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 238 гостей та 0 користувачів