Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

НБУ - Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України. Постанова НБУ від 20.07.2018 року №84 (стосовно тарифів на послуги які надає Національний банк)

НБУ - Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України. Постанова НБУ від 20.07.2018 року №84 (стосовно тарифів на послуги які надає Національний банк)

Постанова НБУ «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України. Постанова НБУ від 20.07.2018 року №84», набуває чинності з 24 липня 2018 року, крім розділу ІІ Тарифів на організаційні послуги, який набирає чинності з 22 грудня 2018 року.

Відповідно до статей 7, 15, 42 та 56 Закону України “Про Національний банк України”, у зв’язку зі зміною технологій підключення та обслуговування користувачів у модернізованій системі електронної пошти Національного банку України, переглядом тарифної політики Національного банку України на послуги, що надаються в системі електронної пошти Національного банку України, Правління Національного банку України постановляє:

1. Послуги (операції) під номерами 54, 55 та 59 Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України в системі електронних платежів та у сфері розрахунково-касового обслуговування, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 року № 333, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2003 року за № 784/8105 (зі змінами), виключити.

2. Унести зміни до Тарифів на організаційні послуги та інші види послуг (операцій), що надаються (здійснюються) Національним банком України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 року № 333, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2003 року за № 785/8106 (зі змінами) (далі – Тарифи на організаційні послуги), виклавши їх у новій редакції, що додається.

3. Операційному департаменту (Подік С. М.) після офіційного опублікування довести до відома банків України, бюджетних організацій, Державної казначейської служби України та інших установ, із якими Національний банк України уклав договори про надання відповідних послуг, інформацію про прийняття цієї постанови.

4. Постанова набирає чинності з 24 липня 2018 року, крім розділу ІІ Тарифів на організаційні послуги, який набирає чинності з 22 грудня 2018 року.

детально ознайомитись з текстом - Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України. Постанова НБУ від 20.07.2018 року №84 - можна перейшовши за посиланням

Джерело інформації: офіційний сайт НБУ  https://bank.gov.ua


Будемо раді вам допомогти в питаннях пов’язаних з організацією та реєстрацією фінансових установ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані послуги з питань створення та реєстрації всіх видів фінансових установ, питань отримання ліцензій на фінансові послуги (факторинг, фінансовий лізинг, кредити і т.д.,), відкриття відділень фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 0671013668, 0993869134

Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 134 гостя та 0 користувачів