Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

НБУ - внесено зміни до Положення про порядок подання відомостей про структуру власності банку

НБУ - внесено зміни до Положення про порядок подання відомостей про структуру власності банку

На офіційному сайті Національного банку, 18.10.2018 року офіційно опубліковано Постанову Правління НБУ від 17.10.2018 року №110 «Про внесення змін до Положення про порядок подання відомостей про структуру власності банку». Постанова набрала чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування

Постанова Правління НБУ від 17.10.2018 року №110 «Про внесення змін до Положення про порядок подання відомостей про структуру власності банку»

Відповідно до статей 7, 15, 56 Закону України “Про Національний банк України”, Закону України “Про банки і банківську діяльність”, з метою вдосконалення порядку подання відомостей про структуру власності банку Правління Національного банку України постановляє:

1. Унести до розділу I Положення про порядок подання відомостей про структуру власності банку, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 21 травня 2015 року № 328 (зі змінами), такі зміни:

1) пункт 7 викласти в такій редакції:

“7. Національний банк у разі виявлення невідповідності структури власності банку вимогам щодо її прозорості, визначеним цим Положенням, направляє письмове повідомлення про це банку та встановлює строк для приведення структури власності банку у відповідність до цих вимог. Національний банк має право зазначити в повідомленні перелік заходів, які банку, власникам істотної участі в ньому та ключовим учасникам у структурі власності банку рекомендується вжити для приведення структури власності банку у відповідність до вимог щодо її прозорості.

Національний банк має право прийняти рішення про визнання структури власності банку непрозорою [рішення приймає Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Національного банку (далі – Комітет з нагляду)], якщо структуру власності банку не приведено у відповідність до вимог щодо її прозорості в строк, установлений Національним банком.

Національний банк повідомляє банк про визнання структури власності банку непрозорою та надсилає банку копію такого рішення протягом трьох робочих днів після його прийняття.”;

2) після пункту 7 доповнити розділ новим пунктом 7 1 такого змісту:

2 “7 1. Національний банк приймає рішення про визнання структури власності банку прозорою (рішення приймає Комітет з нагляду) у разі приведення структури власності цього банку, яка була визнана непрозорою, у відповідність до вимог Національного банку та подання банком до Національного банку відповідного клопотання та підтвердних документів. Національний банк повідомляє банк про це рішення електронною поштою Національного банку протягом трьох робочих днів після його прийняття.

Структура власності такого банку може бути повторно визнана непрозорою в разі виникнення підстав, визначених цим Положенням.”.

2. Департаменту методології (Іваненко Н. В.) після офіційного опублікування довести до відома банків України інформацію про прийняття цієї постанови.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Рожкову К. В.

4. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

Голова Я. В. Смолій

Джерело інформації: офіційний сайт НБУ  https://bank.gov.ua


Будемо раді вам допомогти в питаннях пов’язаних з організацією та реєстрацією фінансових установ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані послуги з питань створення та реєстрації всіх видів фінансових установ, питань отримання ліцензій на фінансові послуги (факторинг, фінансовий лізинг, кредити і т.д.,), відкриття відділень фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 0671013668, 0993869134

Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 67 гостей та 0 користувачів