Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення зміни до Положення про Державний реєстр фінансових установ”

На офіційному сайті Нацфінпослуг розміщено для ознайомлення Проект розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення зміни до Положення про Державний реєстр фінансових установ”.

Як зазначено на сайті Нацфінпослуг Проект розпорядження розроблено з метою уточнення сфери дії Положення про Державний реєстр фінансових установ, затвердженого  розпорядженням Держфінпослуг від 28.08.2003 № 41 (у редакції розпорядження Нацкомфінпослуг від 28.11.2013 № 4368), з урахуванням повноважень Нацкомфінпослуг, які визначені Законом України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та іншими законами з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг.

Проект розпорядження передбачає внесення зміни до пункту 3 розділу І Положення про Державний реєстр фінансових установ, відповідно до якої сфера дії цього Положення охоплюватиме всіх юридичних осіб незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які відповідно до Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” надають одну чи декілька фінансових послуг, державне регулювання діяльності з надання яких належить до компетенції Нацкомфінпослуг.

Таким чином, вид фінансової установи не буде вважатися критерієм для поширення на юридичних осіб норм Положення про Державний реєстр фінансових установ. Замість цього, таким критерієм буде провадження юридичною особою тих видів фінансових послуг, регулювання яких здійснюється Нацкомфінпослуг.

 


Проект розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення зміни до Положення про Державний реєстр фінансових установ”

Відповідно до пунктів 1 та 2 частини першої статті 28 Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, підпункту 7 пункту 3 та підпункту 10 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від               23 листопада 2011 року № 1070, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Пункт 3 розділу І Положення про Державний реєстр фінансових установ, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 28 серпня 2003 року № 41,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2003 року за       № 797/8118 (у редакції розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 28 листопада 2013 року № 4368), викласти в такій редакції:

„3. Дія цього Положення поширюється на всіх юридичних осіб  незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які відповідно до Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” надають одну чи декілька фінансових послуг, державне регулювання діяльності з надання яких належить до компетенції Нацкомфінпослуг.”.

2. Департаменту методології, стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

4. Сектору зв’язків з громадськістю та протоколу забезпечити оприлюднення цього розпорядження після його державної реєстрації.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Максимчук О.В.

Голова Комісії    І. Пашко

Джерело інформації: http://nfp.gov.ua/

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 384 гостя та 0 користувачів