Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Нацфінпослуг - оприлюднено проект розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ”

Нацфінпослуг - оприлюднено проект розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ”

На офіційному сайті Нацфінпослуг оприлюднено проект розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ”.

Проектом передбачено наступне:

Юридичні особи, які були включені до Державного реєстру фінансових установ до набрання чинності розпорядженням і перебувають в ньому більше шести місяців, але на дату набрання цим розпорядженням не мали і не отримали ліцензії на здійснення господарської діяльності в частині надання фінансових послуг є виключеними з Державного реєстру фінансових установ з дати набрання чинності цим розпорядженням, а їхні свідоцтва про реєстрацію фінансової установи є анульованими.

Юридичні особи, які були включені до Державного реєстру фінансових установ на дату набрання чинності цим розпорядженням, і щодо яких на дату набрання чинності набрало чинності рішення Нацкомфінпослуг щодо анулювання їхніх ліцензій і діючих ліцензій не мають, є виключеними з Державного реєстру фінансових установ з дати набрання чинності цим розпорядженням, а їхні свідоцтва про реєстрацію фінансової установи є анульованими.

Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, які були видані юридичним особам Нацкомфінпослуг або Держфінпослуг і були дійсними на дату набрання чинності цим розпорядженням є анульованими з дати набрання чинності цим розпорядженням. Документом, що підтверджує факт включення юридичної особи до Державного реєстру фінансових установ для таких осіб є рішення Нацкомфінпослуг (Держфінпослуг) про включення юридичної особи до Державного реєстру фінансових установ.

Пункти 2 - 4 не застосовуються до недержавних пенсійних фондів. Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, які були видані недержавним пенсійним фондам Нацкомфінпослуг або Держфінпослуг і були дійсними на дату набрання чинності цим розпорядженням є переоформленими Нацкомфінпослуг на свідоцтва про включення недержавного пенсійного фонду до Державного реєстру фінансових установ з дати набрання чинності цим розпорядженням.

Пункт 4 не застосовується до кредитних спілок, які є ліцензіатами на дату набрання чинності цим розпорядженням. Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, які були видані кредитним спілкам визначеним у цьому пункті і були дійсними на дату набрання чинності цим розпорядженням є переоформленими Нацкомфінпослуг на свідоцтва про реєстрацію кредитної спілки як фінансової установи з дати набрання чинності цим розпорядженням.

Свідоцтва, переоформлені Нацкомфінпослуг відповідно до пунктів 5 та 6 цього розпорядження, надсилаються Нацкомфінпослуг поштовим відправленням протягом тридцяти днів з дати набрання чинності цим розпорядженням відповідним юридичним особам.

Інформацію про юридичних осіб, виключених з Державного реєстру фінансових установ згідно з пунктами 2 та 3, відділу ведення Державного реєстру фінансових установ оприлюднити на офіційному сайті Нацкомфінпослуг не пізніше 5 робочих днів з дати набрання чинності цим розпорядженням.

Юридичні особи, включені до Державного реєстру фінансових установ на дату набрання чинності цим розпорядженням, повинні привести свою діяльність у відповідність до вимог цього розпорядження протягом двох місяців з дати набрання ним чинності, зокрема:

- внести зміни в реєстраційну картку юридичної особи та повідомити Нацкомфінпослуг відповідно до вимог Положення Державного реєстру фінансових установ;

- подати до Нацкомфінпослуг схематичне зображення структури власності юридичної особи відповідно до вимог Положення Державного реєстру фінансових установ;

- подати до Нацкомфінпослуг документ, який підтверджує право власності юридичної особи або право користування юридичної особи окремими нежитловими приміщеннями за місцезнаходженням юридичної особи. При цьому право користування повинно підтверджуватись договором найму будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини), що посвідчений нотаріально;

- оприлюднити на своєму офіційному сайті інформацію відповідно до вимог законодавства України, зокрема пункту 79 Положення.

Визнати такими,  що втратило чинність розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України "Про затвердження форми витягу про виключення юридичної особи з Державного реєстру фінансових установ" від 01.12.2011 № 720, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 22 грудня 2011 року за № 1503/20241.

Це розпорядження набирає чинності через два місяці з дня його офіційного опублікування.

Департаменту державного регулювання та методології нагляду на ринках фінансових послуг разом з департаментом юридичного забезпечення забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

детально ознайомитись з текстом - проектом розпорядження Нацкомфінпослуг „Про внесення змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ” - можна перейшовши за посиланням


Будемо раді вам допомогти в питаннях пов’язаних з організацією та реєстрацією фінансових установ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані послуги з питань створення та реєстрації всіх видів фінансових установ, питань отримання ліцензій на фінансові послуги (факторинг, фінансовий лізинг, кредити і т.д.,), відкриття відділень фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 224 гостя та 0 користувачів