Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Нацфінпослуг – схвалено проект розпорядження «Про затвердження змін до Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі»

Нацфінпослуг схвалено проект розпорядження «Про затвердження змін до Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі»

На офіційному сайті Нацфінпослуг розміщено інформаційне повідомлення про схвалення проекту розпорядження «Про затвердження змін до Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі» (Розпорядження Нацфінпослуг №1771 від 17.09.2019 року)

Зміни передбачають:

  • Вводиться новий термін «джерело походження коштів це відомості [сформовані на підставі офіційних документів, належних чином засвідчених їх копій або інших джерел, якщо така інформація є публічною (відкритою)], що дають можливість зробити обґрунтований висновок щодо наявності у заявника достатніх власних коштів для набуття або збільшення ним істотної участі у фінансовій установі, а також для надання ним у разі потреби фінансовій установі додаткової підтримки»
  • Передбачено, що «особи, які на момент набуття нимиістотної участі у фінансовій установі не отримували до набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання ринків фінансових послуг» від 02.06.2011 року №3462-VI письмового погодження набуття істотної участі у фінансовій установі, у разі набуття додаткової істотної участі у такій фінансовій установі до рівня, визначеного (авт., порядком про набуття істотної участі – 10 і більше відсотків),  подають до Нацкомфінпослуг документи для погодження збільшення істотної участі відповідно до цього порядку
  • Передбачено що показник запасу платоспроможності заявника, розрахований згідно з додатком 4 до цього Положення (авт., Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі), - є не меншим, ніж 0,2 (не застосовується у разі набуття або збільшення заявником істотної участі у фінансовій установі, яка надає послуги за рахунок власних коштів (фінансові компанії, ломбарди)
  • Розділ V Положення викладено у новій редакціїПорядок призначення довіреної особи, якій передається право брати участь у голосуванні»). Зокрема, при призначенні довіреної особи фінансова установа повинна враховувати те, що:
  1. Кандидатів на призначення довіреною особою повинно бути подано не менше ніж 2-ва
  2. При поданні інформації до Нацфінпослуг щодо довіреної особи необхідно подати анкету фізичної особи кандидата на призначення довіреною особою (розроблена Нацфінпослуг форма Анкети)
  3. Не може бути довіреною особою кінцевий бенефіціарний власник ФК в яку він призначається, власник частки (акцій) такої ФК, перебуває в трудових відносинах з ФК, має реальний чи потенційний конфлікт інтересів при прийнятті участі у голосуванні.

детально ознайомитись з текстом - проекту розпорядження «Про затвердження змін до Порядку погодження набуття або збільшення істотної участі у фінансовій установі» (Розпорядження Нацфінпослуг №1771 від 17.09.2019 року) - можна перейшовши за посиланням

Джерело інформації: офіційний сайтНацкомфінпослуг https://www.nfp.gov.ua

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 203 гостя та 0 користувачів