Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Нацкомфінпослуг - інформує фінансові компанії щодо подання звітності за І квартал 2018 року через програмний продукт «Комплексна інформаційна система» (КІС)

Нацкомфінпослуг - інформує фінансові компанії щодо подання звітності за І квартал 2018 року через програмний продукт «Комплексна інформаційна система» (КІС)

Як зазначено на офіційному сайті Нацкомфінпослуг - Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє, що з 01 січня 2018 року набрало чинності розпорядження  Нацкомфінпослуг від 26.09.2017 № 3840 “Про затвердження Порядку надання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами-юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, а також юридичними особами-суб’єктами господарювання, які за своїм статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 24.10.2017 за № 1294/31162 (далі – Порядок).

З метою коректного заповнення звітності в програмному продукті «Комплексна інформаційна система» на веб-сайті Нацкомфінпослуг, відповідно до вимог Порядку, фінансовим установам необхідно  привести у відповідність реєстраційну картку шляхом проведення звірки відповідності виду фінансової послуги, що надається, відповідному базовому коду фінансової послуги згідно з Єдиним кодифікованим довідником фінансових установ та послуг. Так, для фінансових компаній, у яких вид фінансової послуги  — “Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту”, базовий код фінансової послуги — 13.06. У разі виявлення невідповідності коду фінансової послуги її виду, необхідно внести зміни в реєстраційну картку, надати статус “відправлено” та надіслати до  Нацкомфінпослуг лист-повідомлення, прикріпивши його та засвідчивши  єдиним цифровим підписом через розділ “Електронна взаємодія”, рубрика “Електронна канцелярія” із зазначенням внесених змін.

Нацкомфінпослуг також звертає увагу, що внесення змін до ДРФУ проводиться відповідно до вимог розділу ХVІІІ розпорядження  Нацкомфінпослуг від 28.08.2003 № 41 “Про затвердження Положення про Державний реєстр фінансових установ”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за № 797/8118.

Джерело інформації: офіційний сайт Нацкомфінпослуг https://www.nfp.gov.ua


Будемо раді вам допомогти в питаннях пов’язаних з організацією та реєстрацією фінансових установ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані послуги з питань створення та реєстрації всіх видів фінансових установ, питань отримання ліцензій на фінансові послуги (факторинг, фінансовий лізинг, кредити і т.д.,), відкриття відділень фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 136 гостей та 0 користувачів