Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

НАЦКОМФІНПОСЛУГ - оприлюднено проект розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Порядку електронної взаємодії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та учасників ринків фінансових послуг”

НАЦКОМФІНПОСЛУГ - оприлюднено проект розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Порядку електронної взаємодії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та учасників ринків фінансових послуг”

Як зазначено на офіційному сайті Нацкомфінпослуг, - «Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Порядку електронної взаємодії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та учасників ринків фінансових послуг” (далі – проект розпорядження) у зв'язку із доопрацьовуванням його з Державною регуляторною службою України».

Проект розпорядження Нацкомфінпослуг „Про затвердження Порядку електронної взаємодії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та учасників ринків фінансових послуг”

ТЕКСТ проекту для ознайомлення

СХВАЛЕНО

Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

____ ___________ № __________

ПРОЕКТ

Про затвердження Порядку електронної взаємодії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та учасників ринків фінансових послуг

Відповідно до  пункту 1 частини першої статті 28 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”,  пункту 13 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1.  Затвердити Порядок електронної взаємодії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та учасників ринків фінансових послуг, що додаються.

2. Департаменту державного регулювання та методології нагляду на ринках фінансових послуг разом з департаментом юридичного забезпечення подати це розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Управлінню забезпечення діяльності Голови та членів Комісії забезпечити оприлюднення цього розпорядження після його державної реєстрації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Залєтова О. М.

Голова Комісії                                     І. Пашко

 


Згідно з чинним законодавством                                      Протокол № ________ засідання

відповідно до колегіального рішення Комісії                 Комісії від __________________

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження Національної комісії,

що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

_______________№_________

Проект

Порядок електронної взаємодії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та учасників ринків фінансових послуг

1. Цей Порядок електронної взаємодії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та учасників ринків фінансових послуг (далі – Порядок) розроблений відповідно до пункту 1 частини першої статті 28 Закону України Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг, пункту 13 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1070.

2. Цей Порядок розроблено з метою покращення електронної взаємодії між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та учасниками ринків небанківських фінансових послуг.

3. Дія цього Порядку поширюється на учасників ринків небанківських фінансових послуг.

4. У цьому Порядку терміни вживаються в таких значеннях:

  • електронна взаємодія – обмін інформацією між Нацкомфінпослуг та учасниками ринків фінансових послуг через електронний кабінет (крім споживачів фінансових послуг) та/або офіційні електронні скриньки й електронні сервіси Нацкомфінпослуг, розміщені на офіційному вебсайті Нацкомфінпослуг;
  • електронний кабінет –  частина інформаційної системи Нацкомфінпослуг, призначена для авторизованої роботи відповідальних осіб юридичної особи, доступна через загальну телекомунікаційну мережу Інтернет;
  • спеціалізовані електронні сервіси – веб-інтерфейси передачі учасниками ринків небанківських фінансових послуг до Нацкомфінпослуг електронних документів та звернень, ідентифікація в яких здійснюється з використанням засобів електронної ідентифікації за допомогою Інтегрованої системи електронної ідентифікації.

Для цілей цього Порядку термін “юридична особа” позначає юридичну особу, яка має власний обліковий запис у інформаційній системі Нацкомфінпослуг.

Інші терміни в цьому Порядку вживаються у значеннях, наведених у законах України Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг, Про електронні документи та електронний документообіг, Про електронні довірчі послуги та інших нормативно-правових актах з питань регулювання ринків фінансових послуг.

5. Через електронний кабінет:

1) юридичними особами:

ведуться реєстраційні картки;

формується та подається звітність, обов'язковість подання якої визначена актами Нацкомфінпослуг.

Обов’язковими реквізитами звітності є кваліфіковані електронні підписи керівника та головного бухгалтера юридичної особи, накладені з дотриманням вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг;

2) Нацкомфінпослуг направляється інформація юридичним особам, необхідна для здійснення своїх повноважень (зокрема листи, вимоги на надання інформації, інформація щодо надання адміністративних послуг, рішення, повідомлення,  примірник акта про правопорушення тощо).

6. Юридичні особи зобов'язані щоденно, за виключенням вихідних та святкових днів, здійснювати перевірку наявності нових надходжень від Нацкомфінпослуг у своїх електронних кабінетах.

У разі виникнення обставин технічного характеру, що унеможливили доступ юридичних осіб до своїх електронних кабінетів, перевірка наявності нових надходжень від Нацкомфінпослуг здійснюється в перший робочий день, наступний за днем усунення зазначених технічних обставин.

Підтвердженням наявності обставин технічного характеру, що унеможливлюють доступ юридичних осіб до своїх електронних кабінетів, є оприлюднення на офіційному вебсайті Нацкомфінпослуг відповідних інформаційних повідомлень, у яких фіксуються дата виникнення та дата усунення зазначених технічних обставин.

7. Датою вручення інформації є дата ознайомлення юридичною особою у власному електронному кабінеті з повідомленням про наявність нових надходжень.

8.  У разі наявності вимоги Нацкомфінпослуг юридична особа зобов'язана надати зазначену інформацію у строки, визначені в ній з дати вручення такої вимоги. Обов'язковою складовою такої відповіді є реквізити листа Нацкомфінпослуг.

9. В електронному вигляді учасники ринку фінансових послуг направляють до Нацкомфінпослуг скарги, листи, звернення на офіційні електронні скриньки відповідно до їх призначення або спеціалізовані електронні сервіси, розміщені на офіційному вебсайті Нацкомфінпослуг.

10. В електронному вигляді документи для надання адміністративних послуг надаються з використанням Єдиного державного порталу адміністративних послуг.

Директор департаменту державного

регулювання та методології нагляду   

на ринках фінансових послуг                                                                           Н. Лех

Джерело інформації: офіційний сайт  Нацкомфінпослуг https://www.nfp.gov.ua


Будемо раді вам допомогти в питаннях пов’язаних з організацією та реєстрацією фінансових установ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані послуги з питань створення та реєстрації всіх видів фінансових установ, питань отримання ліцензій на фінансові послуги (факторинг, фінансовий лізинг, кредити і т.д.,), відкриття відділень фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 0671013668, 0993869134

Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 183 гостя та 0 користувачів