Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Проект Закону про внесення змін до Закону „Про ліцензування видів господарської діяльності” (щодо врегулювання особливостей анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг)

Як зазначено в пояснювальній записці до проекту Закону його прийняття направлено науникнення проблем, повязаних із специфікоюздійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), яка не врахована у Законі про ліцензування, та вдосконалення законодастваз питань ліцензування господарської діяльності.

Зокрема, з прийняттям Закону про ліцензування інституційна спроможність Нацкомфінпослуг обирати та застосовувати заходи впливу на основі аналізу даних та інформації стосовно порушення, враховуючи наслідки порушення та наслідки застосування таких заходів, увідповідності до частини другої статті 39 Законупро фінансові послуги, суттєво обмежена.

Фактично,Нацкомфінпослуг наголошує на необхідності надати їй право анулювати ліцензії фінансових установ за умови наявних на це підстав, що зазначено в статті 39 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання фінансових послуг».

Крім цього,прийняття акта посприяє безпроблемному переходу до державного нагляду у сфері господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) на основі оцінки ризиків та реалізації заходу В.3 Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 18 черіня 2015 року № 391, стосовнопідвищення ефективності превентивних інструментів впливу регуляторів на учасників фінансового сектору.

Наразі згідно інформації з офіційного сайту Нацфінпослуг даний проект Закону схвалено Національною комісією, що здійснює державне регулюванняу сфері ринків фінансових послуг

Враховуючи викладене вище, існує нагальна потреба у внесенні змін до Закону про ліцензування в частині непоширення пункту 6 частини другої статті 16 Закону про ліцензуванняна ринки фінансових послуг, що віднесені до сфери регулювання та нагляду Нацкомфінпослуг.

СХВАЛЕНО       

Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 26.10.20174152

Проект

Вноситься
Кабінетом Міністрів України

    ” 2017 р.

Закон УкраЇни

Про внесення змін до Закону УкраїниПро ліцензування видів господарської діяльності щодо врегулювання особливостей анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

З метою врегулювання особливостей анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг(крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) Верховна Рада України        пос т а н о в л я є:

I. Викласти пункт 6 частини другої статті 16 Закону УкраїниПро ліцензування видів господарської діяльності(Відомості Верховної Ради України, 2015р., № 23, ст. 158; 2016 р., № 2, ст. 17) в такій редакції:

6) акт про повторне порушення ліцензіатом ліцензійних умов, за винятком ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів). Повторним порушенням ліцензіатом ліцензійних умов вважається вчинення ним протягом двох років з дня видання органом ліцензування розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов нового порушення хоча б однієї з вимог ліцензійних умов, щодо якої видавалося таке розпорядження;”.

ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

              Голова

Верховної РадиУкраїни

Джерело інформації: офіційний сайт Нацкомфінпослуг https://nfp.gov.ua

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 214 гостей та 0 користувачів