Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Про затвердження Положення про створення, зберігання та використання Національним банком України та банками, які залучаються до роботи в особливий період, резерву матеріально-технічних засобів для роботи в особливий період. ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ У

Про затвердження Положення про створення, зберігання та використання Національним банком України та банками, які залучаються до роботи в особливий період, резерву матеріально-технічних засобів для роботи в особливий період. ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ. Постанова від 08.11.2004  № 534

Положення розроблено згідно з вимогами Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", інших законодавчих та нормативно-правових актів України.

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку № 41 від 17.04.2018}

Згідно із Законами України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію""Про оборону України""Про правовий режим воєнного стану""Про Національний банк України" та відповідно до Концепції функціонування банківської системи України в особливий період, схваленої постановою Правління Національного банку України від 18.06.2003 № 261, Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Положення про створення, зберігання та використання Національним банком України та банками, які залучаються до роботи в особливий період, резерву матеріально-технічних засобів для роботи в особливий період (додається).

2. Управлінню діловодства (Врублевський В.В.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома структурних підрозділів, одиниць, спеціалізованих підприємств, територіальних управлінь Національного банку України для використання в роботі.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Національного банку України від 23.09.99 № 69 "Про резерв матеріально-технічних засобів для роботи в особливий період".

4. Контроль за виконанням цієї постанови залишаю за собою.

5. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

В.о. Голови

А.П. Яценюк


ЗАТВЕРДЖЕНО 
Постанова Правління 
Національного банку України 
08.11.2004 № 534
(у редакції постанови 
Правління Національного 
банку України 
17.04.2018 № 41
)


Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
26 листопада 2004 р. 
за № 1502/10101

ПОЛОЖЕННЯ про створення, зберігання та використання Національним банком України та банками, які залучаються до роботи в особливий період, резерву матеріально-технічних засобів для роботи в особливий період

I. Загальні положення

1. Це Положення розроблено згідно з вимогами Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", інших законодавчих та нормативно-правових актів України.

2. Резерв матеріально-технічних засобів для роботи в особливий період (далі - резерв матеріально-технічних засобів) створюється в будівлях центрального апарату та відокремленому підрозділі Національного банку України (далі - Національний банк), у банках, які залучаються до роботи в особливий період (далі - банки).

3. Національний банк розпорядчим актом визначає перелік підрозділів Національного банку, які забезпечують виконання заходів, обумовлених цим Положенням.

II. Організаційні заходи щодо створення резерву матеріально-технічних засобів

4. Резерв матеріально-технічних засобів створюється в обсязі місячної потреби в Національному банку та банках, які залучаються до роботи в особливий період відповідно до вимог цього Положення.

5. Відокремлений підрозділ Національного банку створює резерв матеріально-технічних засобів загального призначення для використання в особливий період в обсязі місячної потреби за нормами, затвердженими Національним банком.

6. Місячні норми резервів матеріально-технічних засобів визначаються в потрібному обсязі відповідно до переліку підрозділів Національного банку та банків і кількості працюючого в них персоналу.

7. Перелік підрозділів і кількість їх працівників визначаються згідно з організаційною структурою, штатним розписом Національного банку та банків.

8. Місячні норми резервів матеріально-технічних засобів погоджуються з керівниками відповідних підрозділів Національного банку, затверджуються наказом Національного банку та в установленому порядку в банках.

9. Звірка наявних матеріально-технічних засобів проводиться на складах Національного банку та банків для визначення обсягів потрібних закупівель матеріально-технічних засобів після затвердження місячних норм резервів матеріально-технічних засобів.

10. Матеріально-технічні засоби, що перевищують затверджені місячні норми резервів матеріально-технічних засобів, закладати в резерв забороняється.

11. Підрозділи Національного банку, визначені розпорядчим актом відповідно до пункту 3 розділу I цього Положення, та підрозділи банків подають обґрунтування керівництву Національного банку та банків відповідно, якщо виникає потреба змінити місячні норми резервів матеріально-технічних засобів у зв'язку зі штатними змінами, технічним переоснащенням. Після узгодження зазначених змін з підрозділами, що здійснюють контрольно-методологічну функцію та функцію забезпечення резервів матеріально-технічних засобів (для підрозділів Національного банку), з відповідними службами банків нові місячні норми резервів матеріально-технічних засобів затверджуються розпорядчим актом Національного банку та в установленому порядку в банках.

12. Закупівля матеріально-технічних засобів здійснюється відповідно до законодавства України, розпорядчих актів Національного банку та внутрішніх документів банків.

Витрати на закупівлю Національним банком матеріально-технічних засобів для створення, використання та заміщення (оновлення) резерву плануються відповідно до вимог розпорядчих актів Національного банку з питань кошторисного процесу.

III. Організація зберігання та використання резерву матеріально-технічних засобів

13. Матеріально-технічні засоби, що призначені для використання в особливий період, зберігаються на окремо відведених площах або в окремо відведених приміщеннях складів Національного банку та банків.

14. Резерв матеріально-технічних засобів, що призначені для роботи в особливий період, не враховується під час визначення норм запасів товарно-матеріальних цінностей на складах Національного банку.

15. Резерв матеріально-технічних засобів дозволяється використовувати за рішенням керівника підрозділу Національного банку в разі настання особливого періоду.

Резерв матеріально-технічних засобів дозволяється використовувати в повсякденній діяльності після погодження обґрунтування такого використання з підрозділами, що здійснюють контрольно-методологічну функцію та функцію забезпечення резервів матеріально-технічних засобів, і отримання відповідного дозволу заступника Голови Національного банку згідно з розподілом функціональних обов'язків з подальшим обов'язковим відновленням резерву.

Порядок використання та обов'язкового відновлення резерву в банках визначається їх внутрішніми документами.

IV. Заміщення та вилучення резерву матеріально-технічних засобів

16. Заміщення резерву матеріально-технічних засобів здійснюється з метою вилучення з резерву засобів, термін використання яких закінчується.

17. Вилучення з резерву матеріально-технічних засобів оформляється у вигляді актів вилучення, які підписуються членами спеціальних комісій та особами, у підзвітності яких перебувають резерви матеріально-технічних засобів.

В актах вилучення зазначається порядок використання таких матеріально-технічних засобів (передавання на поточний склад/використання/експлуатацію або утилізацію запасів).

18. Поповнення резерву матеріально-технічних засобів здійснюється в установленому порядку організації закупівель цих засобів у Національному банку та банках.

19. Матеріально-технічні засоби, що призначені для використання в особливий період, вилучаються із складу і передаються на поточне використання до іншого об'єкта з оформленням відповідних документів у разі ліквідації об'єкта Національного банку або банку.

Директор 
Департаменту безпеки


О.А. Скомаровський

{Положення в редакції Постанови Національного банку № 41 від 17.04.2018}

Джерело інформації: офіційний сайт Верховної Ради України http://rada.gov.ua/


Будемо раді вам допомогти в питаннях пов’язаних з організацією та реєстрацією фінансових установ. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані послуги з питань створення та реєстрації всіх видів фінансових установ, питань отримання ліцензій на фінансові послуги (факторинг, фінансовий лізинг, кредити і т.д.,), відкриття відділень фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 104 гостя та 0 користувачів