Консультируем по вопросам регистрации финансовых учреждений

Регистрация всех видов финансовых учреждений. Создание отделений финансовых компаний. Лицензирование деятельности финансовых учреждений. Сопровождение купли-продажи финансовых компаний. 

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Skype: Lawfin1 Консультация бесплатно!!!

Разъяснение относительно распространения гарантий по вкладам. Фонд гарантирования вкладов физических лиц. Разъяснение от 30.10.2014 года

Разъяснение относительно распространения гарантий по вкладам. Фонд гарантирования вкладов физических лиц. Разъяснение от 30.10.2014 года

В связи с появлением в прессе информации о продаже вкладчиками депозитов через Интернет или другие ресурсы и значительное внимание СМИ и вкладчиков к такой информации Фонд гарантирования вкладов физических лиц считает необходимым дать разъяснения об условиях гарантирования вкладов и порядок получения возмещения, направленное на повышение уровня осведомленности о функционировании системы гарантирования вкладов и призвано помочь гражданам принимать сознательные и взвешенные решения по размещению своих средств в банках.

Відповідно до законодавства України, усі вкладники, які розмістили кошти в банку-учаснику Фонду на умовах договору банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або шляхом оформлення іменного депозитного сертифіката в національній чи в іноземній валюті автоматично підпадають під гарантію Фонду. Відшкодування за такими вкладами відбувається за рахунок коштів, акумульованих Фондом, але не більше ніж 200 тисяч гривень.

Саме тому вкладники банків, розмістивши кошти в банку в межах гарантованого розміру відшкодування, можуть бути впевнені в захисті своїх заощаджень. Також отримати свої кошти в межах гарантованої суми відшкодування вкладники можуть самостійно, дотримавшись усіх процедур, та без допомоги сторонніх осіб.

Процедура виведення неплатоспроможних банків з ринку та порядок отримання коштів вкладниками своїх коштів є наступною. У разі віднесення Національним банком України банку до категорії неплатоспроможних, Фонд запроваджує в такий банк тимчасову адміністрацію та призначає уповноважену особу на три місяці, а в системо важливі банки - на шість місяців, з можливістю одноразового подовження даного стоку ще на один місяць. Про запровадження в банку тимчасової адміністрації Фонд повідомляє вкладників шляхом розміщення інформації на сайті Фонду та опублікування відповідного оголошення в газеті "Голос України".

Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники неплатоспроможного банку можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку (поточні рахунки). Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, але не більше 200 тисяч гривень.

Порядок виплат коштів вкладникам після дії тимчасової адміністрації залежить від визначеного способу виведення неплатоспроможного банку з ринку. Якщо в ході тимчасової адміністрації для неплатоспроможного банку залучається інвестор, то зобов'язання перед вкладниками щодо повернення коштів за вкладами щонайменше в сумі, що не перевищує 200 тисяч гривень, переходять до інвестора. Якщо продаж банку не відбувся, то Національний банк України приймає рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку. В такому випадку виплати коштів за вкладами здійснюються Фондом усім вкладникам незалежно від закінчення строку дії договору і розпочинаються не пізніше ніж через сім днів з дня відкликання банківської ліцензії. При цьому отримати кошти вкладники можуть звернувшись у визначений банк-агент Фонду.

На сьогоднішній день банками-агентами Фонду є 11 банків: ПАТ "УкрСиббанк", АТ "ІМЕКСБАНК", ПАТ "Банк "Київська Русь", АТ КБ "ХРЕЩАТИК", АТ "Райффайзен Банк Аваль", ПАТ "АЛЬФА-БАНК", АТ "Банк "Фінанси та Кредит", ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", ПуАТ "ФІДОБАНК", АТ "Дельта Банк", ПАТ "Укрінбанк". Мережа філій і відділень даних банків по Україні перевищує 5709 установ, що забезпечує доступність отримання коштів вкладниками.

Вкладники, вклади яких перевищують 200 тисяч гривень, після відкликання НБУ банківської ліцензії та ліквідацію банку матимуть право подати кредиторські вимоги на ім'я уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку. Задоволення вимог кредиторів здійснюється за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку, в черговості, що передбачена частиною першою статті 52 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

Всю інформацію про функціонування Фонду гарантування вкладів, умови гарантування і відшкодування коштів за вкладами, порядок здійснення виплат вкладники можуть отримати на офіційній сторінці Фонду або зателефонувавши за номером гарячої лінії Фонду: 0-800-308-108. Окрім цього, офіційні повідомлення Фонду публікуються в газеті "Голос України".

Додатково повідомляємо, що процент вкладників, чиї вклади не перевищують 200000 грн., складає 99,3 %. Іншими словами, вклади 99,3 % вкладників повністю підпадають під гарантії Фонду. Також зазначаємо, що за 16-ть років існування Фонд гарантування здійснив виплати коштів понад 630 тис. вкладникам на загальну суму понад 18,2 млрд. грн.

Відділ зв'язків з громадськістю 
та міжнародними організаціями

 

Источник информации: официальный сайт Фонда гарантирования вкладов физических лиц http://www.fg.gov.ua/


Мы будем рады если вы обратитесь именно к нам. Индивидуальный подход к каждому клиенту и опыт реализации различных бизнес идей на рынке финансовых услуг, обеспечит вам получение результата - регистрация финансовой компании, получение лицензии на предоставление финансовых услуг

Регистрация всех видов финансовых учреждений. Создание отделений финансовых компаний. Лицензирование деятельности финансовых учреждений. Сопровождение купли-продажи финансовых компаний.

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.Skype: Lawfin1

Статьи по теме

Актуальные вопросы по теме организации и ведения финансовой деятельности в Украине

Квалифицированные услуги по вопросам создания финансовых компаний

Регистрация всех видов финансовых учреждений. Создание отделений финансовых компаний. Лицензирование деятельности финансовых учреждений. Сопровождение купли-продажи финансовых компаний

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Skype: Lawfin1 Консультация бесплатно!!!

Новости финансового рынка

Актуальные новости финансового рынка Украины

Детально!!!

Вопросы-ответы

Актуальные вопросы по теме организации и ведения финансовой деятельности в Украине.

Детально!!!

Регистрация финансовых компаний

Регистрация финансовых учреждений. Лицензирование финансовых учреждений

Детально!!!

Глоссарий финансового рынка

Терминология которая встречается в нормативно-правовых актах которыми регулируется деятельность финансовых учреждений.

Детально!!!

Финансовая отчётность финансовых компаний

Актуальные вопросы по организации подготовки и подачи финансовой отчётности финансовыми учреждениями. Сроки подачи финансовой отчётности в Нацфинуслуг.

Детально!!!

Финансовый мониторинг

Особенности организации финансового мониторинга в финансовом учреждении

Детальнее!!!

Регистрация факторинговой компании

Регистрация финансовой компании

Услуги по созданию финансовой компании. Регистрация финансовой компании. Лицензирование финансового учреждения

Детально!!!

Новости законодательства

Актуальные новости законодательства в сфере регулирования рынка финансовых услуг.

Детально!!!

Продажа финансовых компаний

Компания выступит консультантом по вопросам сопровождения процедуры переоформления корпоративных прав на финансовую компанию, а так же сопроводит процесс внесения изменений в контролирующие органы

Детально!!!

Актуальные материалы

Актуальные материалы на тему создания и деятельности финансовых компаний в Украине.

Детально!!!

Организация финансового бизнеса

Организация деятельности финансовых учреждений. Организация кредитно-финансовой деятельности в Украине.

Детально!!!

Сопровождение деятельности финансовых учреждений

Услуги по сопровождении деятельности финансовых учреждений.

Детально!!!

Ликвидация финансовых учреждений

Сопровождение процедуры ликвидации финансового учреждения. Исключение финансового учреждения из реестра финансовых учреждений

Детально!!!

Кто на сайте

Сейчас на сайте 366 гостей и нет пользователей