Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Нацфінпослуг інформує щодо подання звітності іншими кредитними установами

Нацфінпослуг проінформувала щодо подання звітності іншими кредитними установами в зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг».

Зокрема,якзазначено на офіційному сайті Нацфінпослуг, -Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє:

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг» 15.11.2016 внесено зміни до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», зокрема, в частині визначення терміна «кредитна установа».

Згідно з абзацом другим пункту 1 статті 1 розділу І Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»,кредитна установа – фінансова установа, яка відповідно до закону про діяльність відповідної фінансової установимає право за рахунок залучених коштів надавати фінансові кредити на власний ризик.

Звертаємо увагу, що на даний час лише банки та кредитні спілки є кредитними установами у розумінні абзацу другого пункту 1 статті 1 розділу І Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», оскільки організаційно–правові засади їх діяльності встановлені спеціальними законами про такі кредитні установи, а саме Законом України «Про банки та банківську діяльність» та Законом України «Про кредитні спілки» відповідно.

Кредитні установи, які були внесені до Державного реєстру фінансових установ відповідно до вимог, що зазначені у розділі Х Положення про Державний реєстр фінансових установ затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 28.08.2003 № 41, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за № 797/8118 (далі – Положення № 41), з 15.11.2016 слід вважати фінансовими компаніями у розумінні абзацу 14 пункту 2 розділу І Положення № 41.

Таким чином, зазначені фінансові компанії починаючи з 01.01.2017 подають звітність до Нацкомфінпослуг відповідно до Порядку надання звітності фінансовими компаніями, довірчими товариствами, а також юридичними особами - суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 27.01.2004 № 27, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.04.2004 за № 431/9030.

Джерело інформації: офіційний сайт Нацфінпослуг https://nfp.gov.ua


 

Статті за темою

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 160 гостей та 0 користувачів