Консультуємо з питань реєстрації фінансових установ.

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових компаній

tel: 06710136680993869134 Viber, Telegram, WhatsApp

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Організація фінансової компанії

Реєстрація фінансової компанії. Ліцензування фінансової компанії

Фінансова компанія - юридична особа, яка відповідно до закону надає одну чи декілька фінансових послуг, а також інші послуги (операції), пов'язані з наданням фінансових послуг, у випадках, прямо визначених законом, та внесена до відповідного реєстру в установленому законом порядку (Закон України «Про фінансові послуги та державне регулювання фінансових послуг»).


Надання фінансових послуг в Україні в основному здійснюється банками. При цьому, з кожним роком частка небанківських фінансових установ збільшується. Залежно від актуальності тієї чи іншої фінансової послуги яка на даний момент актуальна на ринку, і користується попитом у населення, розвиваються конкретні сегменти фінансових установ.
Фінансова компанія, згідно Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» може здійснювати наступні види фінансових послуг:
- Випуск платіжних документів, платіжних карток, дорожніх чеків та/або їх обслуговування, кліринг, а так само інші форми забезпечення розрахунків;
- Довірче управління активами;
- Діяльність з обміну валют;
- Залучення фінансових активів із зобов'язанням їх подальшого повернення;
- Фінансовий лізинг;
- Надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту;
- Надання гарантій;
- Надання поручительств;
- Переказ коштів;
- Послуги у сфері страхування та у системі накопичувального пенсійного забезпечення;
- Професійна діяльність на ринку цінних паперів, що підлягає ліцензуванню;
- Факторинг;
- Адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах;
- Управління майном для фінансування об'єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю.

ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІЇ. ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ НА ЗДІЙСНЕННЯ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

Реєстрація фінансової компанії, як юридичної особи, здійснюється в органах державної реєстраційної служби за місцем знаходження фінансової компанії (юридичною адресою фінансової компанії). Після реєстрації фінансової компанії в державній реєстраційній службі, дана компанія набуває статусу юридичної особи. Фактично з цього моменту фінансова компанія, як і будь-яка юридична особа може набирати штат співробітників, орендувати офіс, закуповувати обладнання необхідне для надання фінансових послуг, і так далі. Проте для того щоб дана юридична особа надавала фінансові послуги цього не достатньо. Необхідно, щоб компанія була зареєстрована в реєстрі фінансових установ. 

Реєстрація фінансової компанії в реєстрі фінансових установ (внесення фінансової установи до реєстру фінансових установ). Дана процедура здійснюється шляхом звернення з відповідними документами (які підтверджують відповідність фінансової компанії вимогам встановленим законодавством для внесення фінансової компанії до Державного реєстру фінансових установ) - в Національну комісію, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг. Після розгляду пакету документів, в разі відповідності фінансової установи вимогам встановленим законодавством, компанія буде включена до реєстру фінансових установ.

Отримання ліцензії на здійснення конкретного виду фінансової послуги. Згідно законодавства небанківська фінансова установа повинна отримати ліцензію на вид фінансової послуги яку вона планує надавати. Для отримання ліцензії фінансова установа повинна відповідати ліцензійним умовам. Строк розгляду документів Нацкомфінпослуг на предмет прийняття рішення становить 15 робочих днів. За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму на одну працездатну особу. 

Постановка на облік в Держфінмоніторинг фінансової установи - як суб’єкта фінансового моніторингу. Після набуття компанією статусу фінансової установи, така фінансова компанія може надавати фінансові послуги. При цьому, згідно законодавства фінансова компанія є суб’єктом фінансового моніторингу, а від так до початку надання фінансових послуг вона повинна бути взята на облік в Державній службі фінансового моніторингу (Держфінмоніторинг). Для цього, фінансова компанія повинна звернутись з відповідними документами до Держфінмоніторинг. Фактично документи, що подають повинні містити основну інформацію про фінансову компанію, як суб’єкта фінансового моніторингу, та особу на яку покладено обов’язки по веденню фінансового моніторингу в фінансовій установі.


 Компанія "Право та фінанси груп" надає професійні послуги з питань створення, реєстрації та ліцензування фінансових установ, розробки правил надання фінансових послуг, договорів надання фінансових послуг. Супровід купівлі-продажу фінансових установ, отримання погодження на набуття істотної участі в фінансовій установі. Консультації з питань створення, закриття, зміни адреси відокремлених підрозділів, відкриття операційних кас.

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Кваліфіковані послуги з питань реєстрації фінансових установ

Реєстрація всіх видів фінансових установ. Створення відокремлених підрозділів фінансової установи. Ліцензування діяльності фінансових установ. Супровід купівлі-продажу фінансових установ

tel: 0671013668, 0993869134 Viber, Telegram, WhatsApp.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: Lawfin1 Консультація безкоштовно!!!

Новини фінансового ринку

Актуальні новини фінансового ринку України

Детально!!!

Питання-відповіді

Актуальні питання-відповіді щодо створення та діяльності фінансових установ

Детально!!!

Глосарій фінансового ринку

Визначення, що застосовуються в законодавстві яким регулюються фінансові правовідносини

Детально!!!

Фінансова звітність

Фінансова звітність фінансових установ

Детально!!!

Фінансовий моніторинг

Особливості організації фінансового моніторингу в фінансовій установі

Детально!!!

Новини законодавства

Новини законодавства яким регулюється діяльність фінансових установ

Детально!!!

Актуальні матеріали

Актуальні матеріали на тему створення та діяльності фінансових компаній

Детально!!!

Організація фінансового бізнесу

Організація діяльності фінансових компаній. Організація кредитно-фінансової діяльності в Україні

Детально!!!

Ліквідація фінансової компанії

Анулювання ліцензії фінансової компанії. Виключення фінансової компанії з реєстру фінансових установ

Детально!!!

Продаж фінансових компаній

Компанія виступить консультантом з питань супроводу процедури переоформлення корпоративних прав на фінансову компанію, а так само супроводить процес внесення змін до контролюючих органів

Детально!!!

Супровід діяльності фінансових компаній

Супровід діяльності фінансових установ

Детально!!!

Хто на сайті

На сайті 193 гостя та 0 користувачів